wmaraci reklam
lidertakipci

E-Ticaret Sitesi İçin Yapmam Gerekenler ?

13 Mesajlar 1.550 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umat umat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 16 / 31
  • Ticaret 5, (%100)
Selam,

Bence ilk önce buradaki yaz dizisini okuyup bitirebilirsiniz. https://eticaretmag.com/yeni-baslayanlar-icin-e-ticaret-sitesi-kurmak/
hyperion61

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NANOTEK NANOTEK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 78 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

hyperion61 adlı üyeden alıntı

aslında onuda düşündüm ama o fazla maliyetli asıl amacım sadece sahibinden.com gibi bi site açıp insanların üye olup kendi ürünlerini satması baska bişey deil

Bu tarz bir sistemin yazılımsal yönüde çok iyi olmalı , bu tarz bir sistem satanı ben görmedim , varsada yüksek ihtimale eksikler ve sorunlarla doludur. Özel oarak bu tür bir sistemi yazdırırsanız daha iyi verim alırsınız

2. Hukuki yönü var , arkadaşlarında dediği gibi gelen ödemeler size yapılacaktır.
bu adım bizim ülkede fazla sorun olurmu tam olarak bilemem :) , ama fazla bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum zaten özel yazdırdığınız zaman bu durumlar yazılımcı düşünür ve size sözleşmelerinizi yayınlamanız kalır bu fazla bir problem olmaz.

en ufak bir örnek verecek olursak ben bir oyun sitesinde bu tür birşey görmüştüm.
bu tarz bir sistem uygun diyata yapılır. ama oyunların kargolanma v.b. bir durumu olmadıgı için sistem işler ...

Fiziki ürünlerde sağlam bir sisteme ihtiyacınız var,
ürün kargolanması yetişmesi
sorun varsa sorun çözülmesi
alan müşterinin ürünün ödemesini onaylaması (onaylamasa belirlenen süre geçtikten sonra otomatik onay )
ürün ekleyene ürün ücretinin gönderilmesi
daha sayabileceğim bir çok durum ....

letgo kişileri yüzyüze buluşturuyor
sahibinden ise ufak çapta bir firma değil çok büyük bütçeler ile yapılmış bir sistem
hyperion61

kişi bu mesajı beğendi.

www.nanotekbilgisayar.com

hyperion61 hyperion61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 24 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hazır e ticaret yazilmlari var tum herşeyi ile teslim ediyorlar ama nanotek yazdiklarin icime su serpti acikcasi ☺️

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al