wmaraci reklam

Projelik Domainler!

4 Mesajlar 641 Okunma
wmaraci reklam

goonur goonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
HEPSİNİN .XYZ UZANTISI HEDİYEDİR. NATRO.COM KAYITLIDIRLAR. HAZİRAN 2018'E KADAR YENİLEMELERİ YOKTUR. ÖZEL MESAJ İLE TALİP OLABİLİRSİNİZ.

imbul.com 5 harfli, imbul adında meşhur bir ağaç var, fransızcada aratılan bir hacim söz konusu.

imfak.com, hepil.com, pisre.com, baknu.com 5 harfli (.xyz uzantıları hediyedir) tanesi 450 TL, hepsi 1500 TL

babasesi.com youtube'da aratıldığında çocuklar için önemi ortaya çıkıyor, ninnivari olarak anne sesi gibi baba sesi de ehemmiyetli görünüyor.

bizyok.com, bizyokuz.com günlük ev kiralama sitesi yapılabilir 500'er TL ikisi 800 TL

baywc.com bir çok ülkeden aranmış, 10 kez elektronik postama mesaj yoluyla bu alan adını çalma girişimleri geldi.

netarafa.com uçak bileti satış sitesi yahut rent a car ve bilumum siteler kurulabilir.

gizlimezar.com wikipedia'nın yasaklanmasıyla tarihten günümüze haber sitelerinde gördüğümüz gizli mezar haberleri; bir noktada toplanabilir. Araştırmacı kişilikler için bir arşiv oluşturma imkanı diye düşünüyorum. Kalıplaşmış bir tamlama.

yayayolu.com Kalıplaşmış ve hemen her köşe başında görülebilecek bir tamlama. Engelli forum olarak düşünülebilir yahut bambaşka şeyler için.

hangianlama.com "Nedir, ne değildir?" temalı bir site oluşturulabilir. Hangi anlama (gelir, geliyor) gibi tamamlanan bir giriş anlamı taşımakta.

guruguruya.com Kuru kuruya ikilemesinden çağrıştırılacak bulunmuştur. Yemek veya bir başka uzmanlığın revaçtalığı düşünülerek, mizahi isminden de prestij sağlanıp kitleli bir forum, mesaj sistemi, yarışmalar vesaire düzenlenebilir.

hedefinikoy.com İşsizlikten dem vurulan bugünlerde; soyut veya somut yakın hedeflerimizin olmaması çalışan insanların dahi problemi olarak görülebilir. Şu işi isityorum, şu arabayı istiyorum, kpss'de şu puanı istiyorum gibi bir forum oluşturulabilir. Böylelikle kpss puanı isteyene kitap, araba isteyene kredi imkanı sunacak tüzel veya özel kişiler hem yardımda bulunabilir, hem de karşılıklı istihkaklar sağlanabilir.

acilyorum.com Öykü, deneme gibi yazarlık alanlarında kişiler sıkça yoruma tabi bulabiliyor kendini. Bu tür durumlarda kullanılabilir yahut kadın kıyafet platformu gibi acil yoruma ihtiyaç duyulan kulvarlarda twitter gibi hararetli bir devinim oluşturulabilir.

usbul.com Us kelimesi akıl anlamına geldiği üzere akıl aramak deyişinin 5 harfli kısa bir domaine dönüşmüş hali olarak değerlendirilebilir. Firma kurmak üzere olan ve firma ismi düşünenlerin ilgisini bekliyorum.

safkedi.com Kişisel blog'unu açmak isteyenlere, kedisiz yazar olmaz mottosuyla yola çıkar isek iddiası kendiliğinden beliriyor bloggerımızın.

silaofficial.com SILA adında başarılı şarkıcımızın olduğunu ve bir başka SILA adında yurt dışında bir başka popüler şarkıcının varlığını düşünürsek hayran sayfası veya şarkıcıların dünyaya açıldıklarında bu isimlere ihtiyaç duyma ihtimalleri bu ismi değerli hale getirebilir.

sahibimallah.com İslami bir blog veya forum sitesi açılabilir, google'a yazıldığında aranma hacmi yüksek olduğu görülüyor. Spesifikleşirse daha ratingli hale gelebilir diye aklımdan geçiriyorum.

geldikmi.com Toplu taşımada sıkılan çocuklarımızın; ebeveynlerine sıkça sorduğu sorudur, bilirsiniz. Çocuklarla ilgili genç annelerin ortaklaşa dertlerini paylaşıp, tavsiye alabilecekleri bir platform için markalaştırma emeğine değer diye düşünüyorum.

yendikmi.com Canlı skor sitesi olabilir diye düşünüyorum.

ilkil.com , tekelabi.com ve muhannet.com da bendedir.

Fiyat bilgisi paylaşmadıklarımı akla uygun, ortalama bedellere satacağım. Tekliflerinize de açığım, başarılı veya başarısız yatırımlar olmuş gibisinden fikirlerinize de açığım. Herkese hayırlı kazançlar diliyorum.

wmaraci
reklam

• Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konu güncel. İhtiyaçtan dolayı fiyat kıracağım.
onurga@gmail.com
Ödeme yöntemi: İş bankası, finansbank havale. Garanti cepbank.

• Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
satış güncel

• Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
psikiyatrlar.com
coincanli.com
bitcoincanli.com
coinfutbol.com
coinbasketbol.com
coinistasyon.com / domainleri eklenmiştir. Satış güncel

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al