wmaraci reklam
lidertakipci

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.319 Mesajlar 1.627.982 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ridvan ridvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba. Ben site linklerini değiştim, sizin yaptığınız işlemlerde ciddi düşüşler oldu. Bir şeyler yapabilir misiniz?

Yavuzmental.com Türkiye'nin mental sitesi
wmaraci
reklam

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)

ridvan adlı üyeden alıntı

Merhaba. Ben site linklerini değiştim, sizin yaptığınız işlemlerde ciddi düşüşler oldu. Bir şeyler yapabilir misiniz?

Elbette 1 Sene önce sizinle çalişmişiz. Site linklerini değişmeseydiniz daha iyi olurdu, Sitenizdeki Değişiklikleri dile getirirseniz iyileştirme çalişmaları sergileyip o şekilde tekrar eski konumuna gele bilir saygılarımızla

fdtasarim adlı üyeden alıntı

03.04.2018 tarihinde bir sitemiz için anlaşma sağlandı.
Şuan için sitemizde ufak ufak hareketlenmeler oluyor. Tabi zamanla gelişmeleri tekrar haber edeceğim.
Raporumuz da yeni teslim edildi.
Gayet ilgili arkadaş her şeyi tek tek izah etti. İnşallah memnun kalır ve uzun süre çalışırız.
Herkese iyi alışverişler.

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz için

Sipariş Verenlere Hayırlı Olması dileklerimizle.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız devam etmektedir. PM'lere dönüşler sağlanmiştir.

İletişim bilgilerimiz watshapp & TEL. : [COLOR="Black"]0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com
[/COLOR]

hatice25 hatice25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek ev hanimi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba backlink paketi devam ediyor mu

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
Paket aldım çok ilgili ellerine sağlık. Çok cana yakın tanımak bile güzel.

wmaraci
wmaraci

udede udede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek barkod otomasyon
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 35 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba mobil marketlerde oyunlarım var bununla ilgili çalışma yapabilirmisiniz?

ufe ufe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** F**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 18 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Premium paket aldım bekliyorum.

kskturk kskturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sözün bittigi yer burasi olsa gerek Erdem beyden ALLAH Razi Olsun diyerek baslamak istiyorum uzun suredir bir cok kisilere calisma yaptirdim ettirdim ve hic bir sonuc alamadan paralarimiz yaklaşik 3 bin tl yakin bosa gitti. Erdem bey ile tanistik Kendisiyle gorustuk ve calisma yaptirma karari aldik. Calismamizi yaptirdik Saolsun ozenle hazirlanmis raporu bize gonderdi. 15 Gun sonraki sonuclarimiz ise kendisine dua etmekten ziyade minnettar olduk. Kelimelerimiz Rekabeti imkansiz zor olan iptv kelimesinde ilk 4 Giris yaptik Diger kelimemiz olan ip tv kelimemiz ise 1 sayfanin 5 sirasinda girisini yapti ve diger kelimemiz olan ip tv server kelimesinde ise 1 sayfanin 3 sirasindan girisimizi yapmis bulunmaktayiz. Kendisinin bize gostermis oldugu yolda ilerledik ve sonuclari gorunce sasirdik cok sukur telefonlarimiz susmaz oldu onun sayesinde ekmek yemeye basladik onun sayesinde kazanc saglamaya basladik ALLAH boyle insanlari basimizdan eksik etmesin ALLAH ne muradi var ise versin. Bundan sonra uzun süre calismayi dusunuyoruz düzenli calismalarimiz devam edecektir. Kendisine buradan tesekkurlerimizi iletiyorum. Tekrardan ALLAH razi olsun diyorum iş hayatinda başarilarin devamini diliyoruz iyi calismalar Aldigi para HELAL HOS OLSUN

LoRDoFBLacK LoRDoFBLacK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Erdem Bey öncelikle ilginiz ve bu işin hakkını fazlası ile verdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Raporumuzu teslim aldık iş başlangıcından 3 gün sonra sitemiz Google' de 1. sırada ve 2. sırada istediğimiz kelimelerde sabitlenmiştir.Gerçekten tavsiye ediyorum diğer çalışmalarımız için tercihimiz Erdem beydir KESİNLİKLE TAVSİYEMİZDE sizden yana olacaktır her zaman. Başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar

TAKİPLERİM SONUCUNDA GÖRSEL OLARAK ALMIŞ OLDUĞUM ÇALIŞMA BAŞLAMADAN ÖNCEKİ VE RAPOR SONRASINDA SİTE ANALİZİ AŞAĞIDAKİ RESİMDE OLDUĞU GİBİDİR.

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 353, (%100)
Pmlere dönüşler sağlanmiştir

COMEN COMEN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 39 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Henüz paket almasamda sitemde oluşan seo sorunlarında yardımcı oldu kendisi. Sorunlar tamamen çözüldüğünde kendisiyle çalışacağım. İşinin hakkını tam anlamıyla veren birisi ve ilgili de. Tekrar teşekkür ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al