wmaraci reklam

Otomatik Web Sitesi Oluşturma

23 Mesajlar 2.763 Okunma
wmaraci reklam

memati08 memati08 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
İki yıldan fazladır wix tarzı firmalar için otomatik web sitesi yapan bir yazılım üzerinde çalışıyoruz. Aslında yazılımı yayına verdik. Sistem şu şekilde çalışıyor;
sisteme üye oluyorsunuz. üye olurken birma bilgilerinizi falan girip kaydet deyince sistem size arka planda bir web sitesini oluşturuyor. ve siz kullanıcı adı şifrenizle sitenizi girerek bilgi girmeye başlıyorsunuz. oluşturulan web sitesinde bir firmanın ihtiyaç duyacağı tüm modüller var. Site ayarları, haberler, ürünler, referanslar, projeler, fotoğraf galerisi,videolar gibi.8 tane de değişik tema var. Bunun haricinde böyle bir sistemi geliştirmek için başka neler olabilir. Böyle bir şey tutarmı, tanıtımı için nasıl bir strateji izlenmeli. Bu konuda sizlerde kanaatlerinizi yazarsanız bana yol göstermiş olursunuz. Sitenin yayındaki halini incelemek için rehber.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

wmaraci
reklam

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Kaliteli yapın, yabancı firma varken sizi neden tercih etmeyelim.
mimarcan memati08 Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

Zindemarket Zindemarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 27 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Kolay gelsin, daha önce böyle bir projeyi aramıştım. wix tarzı değilde gelişmiş firma rehberi olmuş, hoşuma gitti güzel olmuş. (proje fiyatı pm alabilirim)

-üyelik olduğunda seçtiği isme göre subdomain olarak veya kendine ait bir domain olarak açılabilir.
-temaları çoğaltın.
memati08

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Zindemarket hoşunuza gitmesine sevindim. firma üye olduğunda isterse kendi alan adı ile isterse sub domain ile istersede ücretsiz olarak varsayılan url yapısı ile web sitesini oluşturuyor. şu anlık 8 tane tema var ilerleyen süreçte tema sayısı çoğaltılacak. hali hazırda bütün işlemler pnaleden yapıldığı için temanın renklerini firma panelden değiştirebiliyor böyle oluncada sınırsız renk seçeneği oluyor. ama yaza doğru değişik yapılarda tema eklenecek.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

KomanBeğrek adlı üyeden alıntı

Kaliteli yapın, yabancı firma varken sizi neden tercih etmeyelim.

Kaliteli derken mesela ne olsa kaliteli olur. bu konuda düşüncelerinizi öğrenmek isterim.
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

adnan358 adnan358 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Başlangıç olarak telefon doğrulamasını kaldırırsanız daha cok üye alabilirsiniz, şahsen ben telefon zorunlu oldugu için üye olmadım
memati08

kişi bu mesajı beğendi.

mimarcan mimarcan Mimar Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
şimdi farkettim de; ben de konu açılmadan önce üye olmuşum, çok güzel olmuş, emeğinize sağlık..

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)

memati08 adlı üyeden alıntı

Kaliteli derken mesela ne olsa kaliteli olur. bu konuda düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

Yaptığım sitede reklam az olsun ve stabil olsun kullanıcıya üye kaydı şeklinde ekleme yapabilirsiniz.

vs. vs.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

adnan358 adlı üyeden alıntı

Başlangıç olarak telefon doğrulamasını kaldırırsanız daha cok üye alabilirsiniz, şahsen ben telefon zorunlu oldugu için üye olmadım

Değerli yorumunuz için teşekkürler Adnan bey. Üye olmamanıza üzüldüm. Daha çok üye almak gibi bir kaygımız yok. Böyle yapmakla bir kaç amacımız var;
-Böyle yapmaktaki En önemli gerekçemiz Eklenen firmalar ürünlerini ekleyip, sipariş alabiliyorlar. Gelen siparişler firma sahiplerine sms le bildiriliyor. siparişiniz var lütfen panele giriş yapın şeklinde. Mailde gönderiliyor ama mail bazen bizden veya kullanıcıdan kaynaklı önemsiz klasörüne düşebiliyor.
-Ziyaretçilerimize gerçek firma bilgilerini vermek istiyoruz.
-Spam bilgilerle üye olunmasının önüne geçmek istiyoruz. Malum bir kişi onlarca mail adresi alabilir veya anlık mail adresi veren uygulamalar ile üye olabilir. İstiyoruzki firma sahipleri ile sürekli iletişim halinde olalım.
Başka önerileriniz olması halinde dinlemek isterim.
Kolay gelsin.
adnan358

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

mimarcan adlı üyeden alıntı

şimdi farkettim de; ben de konu açılmadan önce üye olmuşum, çok güzel olmuş, emeğinize sağlık..

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Daha iyi bir sistem için önerileriniz olursa mutlaka bizimle paylaşın. Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al