wmaraci reklam
lidertakipci

250 TL. Kupon Vereceğiz Diye Adwords Hesabım Çalındı

21 Mesajlar 3.650 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

havuzmavisi havuzmavisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

gaometri adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi farklı bir kartta olabilir illa dediginiz kart ol.asiba gerek yok. Enpara gibi diger kartlari da kullanabilirsiniz. Yanlız sizin adiniza olamsin. Eğer sizin için zaman kaybi para kaybı oluyorsa zaman kaybetmeden bence deneyin. Çünkü sitenize baktım baya geniş yelpazeli bir site.

Evet hocam bu siteyle kış boyunca uğraştım. Tam sezona girerken sıkıntı yaşadım. Korkum domaini kara listeye almasın google. Birde merchast ta ürünlerim tanımlıydı o hesebıda askıya almış google. Şimdi yeni bir hesap açında mail değiştiği için merchast tı da yeniden tanımlamam lazım.

wmaraci
reklam

gaometri gaometri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 178 / 179
  • Ticaret 4, (%100)
Evet merchast ürünleri tanıtmak tekrar sıkıntıya neden olabilir. Bu yüzden size biraz daha yardımcı olablimek adına https://support.google.com/adwords/answer/6381844?hl=tr sayfasına gidin ve adwords hesabınıza yetkisiz erişim olduğundan tekrar iletişime geçin.

https://support.google.com/adwords/contact/compromised_account şuraya tıklayarak formu doldurun ve bekleyin elbet sizinle iletişime geçeceklerdir.

Not: Ayrıca hesabınıza 2 adımlı doğrulama koyun. Bu şekilde şifrenizi bilen biri bile olsada asla hesabınıza giriş yapamayacaktır

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

havuzmavisi adlı üyeden alıntı

Evet hocam bu siteyle kış boyunca uğraştım. Tam sezona girerken sıkıntı yaşadım. Korkum domaini kara listeye almasın google. Birde merchast ta ürünlerim tanımlıydı o hesebıda askıya almış google. Şimdi yeni bir hesap açında mail değiştiği için merchast tı da yeniden tanımlamam lazım.

Hocam çok teşekkür ederim sizde baya ilgilendiniz. Bu formları doldurup göndermiştim. Şimdi tekrar doldurup göndereceğim. Sanırım google tarafından çözüme kavuşturmaktan başka çarem yok.

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

gaometri adlı üyeden alıntı

Evet merchast ürünleri tanıtmak tekrar sıkıntıya neden olabilir. Bu yüzden size biraz daha yardımcı olablimek adına https://support.google.com/adwords/answer/6381844?hl=tr sayfasına gidin ve adwords hesabınıza yetkisiz erişim olduğundan tekrar iletişime geçin.

https://support.google.com/adwords/contact/compromised_account şuraya tıklayarak formu doldurun ve bekleyin elbet sizinle iletişime geçeceklerdir.

Not: Ayrıca hesabınıza 2 adımlı doğrulama koyun. Bu şekilde şifrenizi bilen biri bile olsada asla hesabınıza giriş yapamayacaktır

Hocam çok teşekkür ederim sizde baya ilgilendiniz. Bu formları doldurup göndermiştim. Şimdi tekrar doldurup göndereceğim. Sanırım google tarafından çözüme kavuşturmaktan başka çarem yok.
gaometri

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
havuzmavisi Yaşadığınız sorunu açık bir şekilde şuraya konu açın, başvurunuzu hızlandırmak adına, forum görevlileri üstlerine iletecektir.

Geçmiş olsun.

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam çok sağolun 3-5 kere oraya da mesaj attım. Sanırım biraz daha bekleyeceğim.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Dua edin sadece hesabınız kapanmış normalde insanalrın hesabına yüksek tbmli reklam ekleyip para harcıyorlar diye okumuştum..

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Formları doldurduktan sonra google dan gelen cevap bu bana.

• Üyelik 15.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek havuz operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

keremsamet adlı üyeden alıntı

havuzmavisi Yaşadığınız sorunu açık bir şekilde şuraya konu açın, başvurunuzu hızlandırmak adına, forum görevlileri üstlerine iletecektir.

Geçmiş olsun.

Euphrates adlı üyeden alıntı

Dua edin sadece hesabınız kapanmış normalde insanalrın hesabına yüksek tbmli reklam ekleyip para harcıyorlar diye okumuştum..

Evet hocam asıl amaçları oydu. Fakat kredi kartım internet alışverişine kapalı olduğu için yapamadılar.

Antcom Antcom Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO - İçerik - Wordpress
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 2 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle büyük geçmiş olsun. Reklam konusunda yeni bir hesap açamadığınızı belirtmişsiniz ancak tanıdık üzerine bir kart ile devam edebilirsiniz sorun çözülene denk.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al