wmaraci reklam

Ziyaretçi çekmenin zararları

14 Mesajlar 1.537 Okunma
wmaraci reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
İlgili sitede organik aramayla gelmiyorlar sitenize. Bir de saçma sapan yorum atìyorlar çoğunlukla.

wmaraci
reklam

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
worldww evet organik değil direkt, yorum nasıl atıyolar hiçbir fikrim yok
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.oneriajandam.com/

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

Engin1709 adlı üyeden alıntı

PCMühendisi Çok teşekkür ederim hocam, size de iyi çalışmalar

Antcom Evet hocam dediğiniz gibii benimde en çekindiğim konu spam, google'ın spam sevmediğini biliyorum bu riske değmeyebilir

Disco Çok arada kaldım hocam, antcom'un da dediği gibi herhangi bi spam durumunda tüm emeklerim çöpe gidebilir, çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Spam yorumlari kast ediyorsan ya teman warezdir ya da kullandigin pluginler warezdir. Wordpress kullaniyorsan captcha entegre etmen gerek akismet kurman gerek. Hit cekmek spame neden olmaz.......
Spam mpam olmaz. Çin uyruklu bir hit cekmezsen sitene bir seycik olmaz. Yahu insanlar hitleap ile Alexa indirme paketleri satiyor.??? (İnternette bulunan surf hit sitelerini tenzih ediyorum onlara bulasma zaten) Hitleapi paketi alıp sitene türk ziyaretci kasabilirsin... Dene görürsün zaten faydasini.

Sitelerinize günlük 5k bot hit atiyor allah aşkına bunu parayla satiyorlar bu spam değil de senin yaptığın mi spam olacak?

Altini çiziyorum çin programlari kullanirsan siten spame girer ama onun haricinde hiç bir hit sitene zarar verrmeeeeeeeeeeeez.
SEOculuk oyununda İnsanlari bilerek mi yanlış yönlendiriyorlar anlamiyorum ama hitin seoculukta önemi büyük. Önemsiz olduğunu soyleyene zaten güvenmezseniz iyi edersiniz

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
Disco maalesef wp kullanmıyorum, sitem blogger altyapılı. Gönderdikleri hitler genelde türk oluyor dediğiniz gibiyse eğer evet spam olmuyor. Çin programı da değil insanların site içinde altın kazanmak için gezdiği bir site.
çok teşekkürler yönlendirmenşz için

https://www.oneriajandam.com/
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al