wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemde Ana sayfa ve konu içindeki resimleri göremiyorum

13 Mesajlar 1.351 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
rica ederim hocam.Sizin dediğiniz eklentiyi kullanmadım ama biraz baktım özelleliklerine wpfastest cache preminium kullanmanızıı tavsiye ederim.100 tl fiyatı var yapımcısıda türk yada bazı hosting sağlayıcıları litespeed cacheyi full sürümünü bazı paketlerinde ücretsiz veriyolar onuda kullanabilirsin.yada işin bilen wp uzmanları bunları manuelde yapabilir.

wmaraci
reklam

essedullah essedullah HayvancilikBilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

lastpavel adlı üyeden alıntı

rica ederim hocam.Sizin dediğiniz eklentiyi kullanmadım ama biraz baktım özelleliklerine wpfastest cache preminium kullanmanızıı tavsiye ederim.100 tl fiyatı var yapımcısıda türk yada bazı hosting sağlayıcıları litespeed cacheyi full sürümünü bazı paketlerinde ücretsiz veriyolar onuda kullanabilirsin.yada işin bilen wp uzmanları bunları manuelde yapabilir.

ihs hosting kullanıyorum sanırım onlarda böyle bir promosyon yok fastest cache kullanıyorum ama şuan ful sürümü için ayırcak bütçem yok tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca sanırım bu işlerden anlıyorsunuz sitem için tavsiye edebileceğiniz önerileri dikkate alabilirim.
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
hocam sitenizi pm atarsanız benim kullandığım sistemi az yoran eklentileri ve çok gerekli olanları size detaylıca yazabilirim yarın için ama kod vs bilgim yok.Güvendiğim biri var burada onunla arada işim düşerse çalışyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al