Makale/içerik yazma süreniz

15 Mesajlar 1.759 Okunma
smmexpress

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 125 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar açıkçası bazı makaleler günlerimi alıyor ve bu işten soğumama neden oluyor, ondan sordum

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.
wmaraci
reklam

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
useranonimm kalite uğraş gerektirir, varolan yazıyı farklı dille anlatmanın site sahibiyseniz pek bi değeri yok önemli olan içeriği geliştirmek ve seo uyumlu yapmak bana göre.

MultiAnaliz.com

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
ben değişiyor hevesli isem 3-5 makale yazmak yerine 1500-2000 kelimelik makale yazıyorum buda 2 saat felan araştırmalar ile

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Konu bir haber ise 15 - 20 dk. Arasinda suruyor. Haber metinlerini kopyala yapistir yapmak cok zararli. Otoriter dev sitelerde yayimlandigindan bu konuda hassas davraniyorum.

Konu uzmani oldugum ya da ilgi duydugum bir alandan ise ortalama 700 - 800 kelimeyi 20 - 25 dk. da tamamliyorum.

Konu nasil yapilir? Ve benzeri rehber niteliginde birsey ise ortalama 1000 kelime oluyor ve en az 1 saatimi aliyor.

Bu arada yazilarimda duz cumleler, salt yorumlar ve ilkokul siralarindaki gibi kompozisyon tarzi aklima ilk gelenleri paylasmak cok sacma ve yanlis geliyor.Bu nedenle tarih, isim, alinti, istatistik, infografik ve ilgili yere cuk oturan gorseller serpistiriyorum.

Son 2 haftadir anahtar kelime odakli yogunlastigimdan keywordplanner, google trends, twitter zaman akisi ve google arama tamamlayici ile benzer aramalar araclarini da kullanmaya basladim.

Resimlere alt etiketi, aciklama ve isim vermek.Bazi resimlerin boyutu cok yuksek oldugundan facebook a yukleyip yeniden indirerek yuzde 50 boyut kazanmak gibi isler , seo aciklamasi , seo basligi ve ilgili etiketlere link verme, ozel olarak yazdirdigim ve suan ticaret ilanlari script satisi kategorisinde 60 liradan satisa cikardigim yazi ici ilgili yazilar eklentisini ayarliyorum her yazida ilgili paragrafa ilgili yaziya baglanti veriyorum.

Bunlari alt alta toplayip ust uste cikarinca 7 8 dk da icerik hazirlayan forumdaslara hayranligimi gizleyemeyecegim. 😊

Insan ogrendikce ve uzmanlastikca yeni bi site acmaya korkuyor..

Son olarak esime, cocuklarima ve gunun normal is yorgunluguna ilave olarak 3 aya yakin suredir her aksam yarinki icerikleri zamanlamaya mutlaka vakit ayiriyorum ve totalde min. 4 icerik yayimlanmis oluyor gun icinde.

Bu yaptiklarim ile serp basarisi sagladim, adsense geliri ve hitler tatmin etmeye basladi alexa tamamen organik sekilde 8000 leri gordu..

Boyle guzel konular acin konusalim ya 😊

(Ilave; ilgi cekici ve konuyla alakali kismen clickbait e kacan, kaliteli yuksek cozunurlukte gorsel aramak, hem konuyu ozetleyen hem dikkat ceken bi baslik bulmak sureyi uzatan diger seylerden)
Yeninesil44 NyxMedia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
Bazı konular oluyor 1 hafta.Bazı konular oluyor 5 dakika :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al