freelance iş ilanları

Film İzleme Sitesi

13 Mesajlar 2.156 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

likable03 likable03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İSG Mühendisi
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 44 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni Açılmış(12 Günlük) Film İzleme sitesi. Belki çok rakip var ama olsun herzaman istemişimdir bir Film İzleme sitesi yapmak. Düzenli olarak günde 10-15 film koymayı hedefledim ve şimdilik herşey yolunda. Kesinlikle ilk 5-6 Ay reklam koymayacağım sonrasında da reklamlarla boğmayı kesinlikle düşünmüyorum.
https://720hdfilmizle.com

Web sitem hakkında yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum eksiği gediği vardır illaki yardımcı olmanızı isterim arkadaşlar.

Saygılarımı Sunarım.

https://Ders.co
wmaraci
reklam

89911 89911 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle alan adını iyi yakalamışsınız tebrikler hoşuma gitti açıkcası :) ana sayfa ve filmlerin izlenme sayfaları arka plan rengi hep beyaz çok yorucu geldi bana açıkcası ana sayfada ya sola ve sağ tarafa reklam filmlerin kapakları veya tam sayfa ekranı kaplayacak bir resim ile güzelleştirilebilir diye düşünüyorum.Bunun haricinde ana sayfada sağ kısımlar aşağı doğru indikçe boş gibi duruyor. Sosyal medyana bizi takip et veya en çok yorumlanan filmler en çok izlenen yeni eklenen gibi şeylerle doldurulabilir fakat sırf koymak için koymayın kullanıcının işine yaraması lazım. Son olarak footer kısmı sanki biraz daha doldurulabilir örneğin örnek film istek kısmı gibi.Bunlar benim nacizhane görüşlerim umarım sitenin daha iyi olması için işine yarar likable03
likable03

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İSG Mühendisi
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 44 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Katılıyorum cpolat üstadım. Şuan için film sayısı az olduğu İçin sağ kısımı aşağı çekemiyorum. Sosyal bizi takip et kısmı az kaldı koyacağım. Gayet faydalı buldum İnan hepsi aklımda olan şeyler böylelikle teyid etmiş olduk. Arka resim içinde izleyiciyi rahatsız etmemek adına birşey koyacağım. Aşırı reklama karşı olduğum İçin bende koymayacağım. Masaüstü site açılış hızı İçin ne söyleyebilirsin ?

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
Selamlar, verebileceğim üç önerim var;

1- Upload'ı kendiniz yapın, başka bir yerden filmleri almayın.
2- Türk filmlerini eklemeyin.
3- VIP bölümünü kaldırın.

Tema güzel, klasik bir film sitesi. Eksik bir bölüm göremedim.

kolay gelsin. :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İSG Mühendisi
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 44 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
ahmetcem96 hocam önerilerin için öncelikle teşekkürler. 1. Öneriniz için yapacak birşeyim şimdilik internet hızının 8Mbps olduğunu düşünürsek. Hit artsın o işi ofis vs tarzı bişey açarak sağlarım.

x47332 x47332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrtmen
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hevesini kırmak gibi olmasın ama çabalayıp sonunda pes eden binlerce kişi biliyorum onlardan biride benim. İki üç ayrı ücretli tema alarak farklı domainler de siteler yaptım biri çok tuttu hitler 6 bin ccivarına çıktı tam para kazanacağım sırada ne olduysa oldu site ağırlaştı hitler düştü sonunda da emektar domaini uzatmayıp çöpe gönderdik alan kişi binlerce dolardan satışa koydu domaini.

Allah yardımcın olsun şimdiden bu film izleme sitesi işi çok zor ilk yıllar hevesle sürekli ekliyorsun filmleri ama piyasa da bu işi tutturmuşların taklidi olup çıkıyorsun tabi bunu söyleyenler siteye uğrayanlar. Umarım bu büyük sitelerle başa çıkacak hale getirirsin kardeşim.

NOT: Bu hitlerime ancak 4 yılda ulaştm onu da diyeyim. Çok zor anlayacağı ne yaptıysak bir trlü hitler ilerlemiyordu tıkanıp kalmıştı orada
likable03

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İSG Mühendisi
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 44 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
x47332 haklı olabilirsin ben bu sektörde sürekli kurdum sildim hit aldım patladım vs. Fakat hep tek başıma girdim şimdi ise 3 kişiyiz

mehmetresat mehmetresat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 50 / 21
  • Ticaret 6, (%67)
Filmlerin açıklamaları ve sunumları için özgün içerik sıkıntısı yaşarsanız her zaman yardımcı olmaya çalışırım. Beğendim siteyi elinize sağlık

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İSG Mühendisi
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 44 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
mehmetresat üstad teşekkürler. İnan günde 10+ özgün içerikli giriyorum. Özgün girmesem günde 100 film ve fazlası girilir. Yavaş yavaş oturuyor. Henüz yeni ama gerekirse burdan ulaşırım emin olabilirsiniz. Ücretliyse ücret konusunda PM atarsan kayıt altında kalsın
mehmetresat

kişi bu mesajı beğendi.

mehmetresat mehmetresat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 50 / 21
  • Ticaret 6, (%67)
pm atıldı
likable03

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al