lostyazilim

Oyuncu Vadisi - E-Spor, Teknoloji ve Daha Fazlası !

4 Mesajlar 686 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BMahters BMahters WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 1, (%0)
Oyuncu Vadisi , teknoloji , oyun , e-spor gibi kategorilerde en güncel ve doğru haberleri tarafsız olarak en hızlı şekilde okuyucularına aktarmayı hedefleyen bir girişimdir. Oyuncu Vadisi 2018 yılının ilk çeyreğinden beri alt yapı çalışmaları yapmış olup , 2018 Mayıs ayında yayın hayatına başlamıştır. Bağımsız bir proje olan Oyuncu Vadisi aynı zamanda DRK Media tarafından da desteklenmektedir.
Gündemdeki haberleri en hızlı şekilde doğru ve tarafsız olarak okumak isterseniz bizi takip etmelisiniz. Çekirdek kadro olarak sınırlı sayıda bir ekip üyesi ile başlayan projemiz ilerleyen zamanlarda daha fazla yazar ve editörü bünyesine katarak gelişmeye devam edecektir.
Görüş / Öneri / Şikayetleriniz ve proje hakkında merak ettiğiniz diğer sorularınız için hello@oyuncuvadisi.net adresinden bize iletebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Site Linkimiz : oyuncuvadisi.net

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Öncelikle şu adblock ile giriş engelini bir kaldırın. Eğer sitenize kullanıcı gelmesini istiyorsanız buna dikkat edin. ''Henüz sıçtığınız bok dereye düşmeden '' diye bir laf vardır hocam yanlış anlamayın , burada size öneride bulunuyorum.

Merlinin kazani , turunculevye ve oyungezer gibi firmalarda neden anti adblock engeli yok merak ediyor musunuz?

BlackBird BlackBird Web Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek --
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Adblock engeliyle karşı karşıya geldim -1 olarak geriye düşütünüz malesef.
Site amacınız lütfen sadece maddi destek olmasın.

BMahters BMahters WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 1, (%0)

murattat adlı üyeden alıntı

Öncelikle şu adblock ile giriş engelini bir kaldırın. Eğer sitenize kullanıcı gelmesini istiyorsanız buna dikkat edin. ''Henüz sıçtığınız bok dereye düşmeden '' diye bir laf vardır hocam yanlış anlamayın , burada size öneride bulunuyorum.

Merlinin kazani , turunculevye ve oyungezer gibi firmalarda neden anti adblock engeli yok merak ediyor musunuz?

Adblock engelleyicinin tema ayarlarında açık olduğunu dahi bilmiyordum , uyardığınız için teşekkür ederim. Kapattım Adblock engelleyiciyi :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al