wmaraci reklam

Blogger'cılar Natrodan Domain Almayın

34 Mesajlar 4.720 Okunma
wmaraci reklam

Private Private WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 63 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam tamam 1$ dolara veriyor ama insaları kandırmaninda bir anlamı yok yani
1 $ domain kaydediyorsun
DNS için ek ücret istiyor
Whois gizlemek istiyorsun ek ücret istiyor
Şimdi sen böyle bir firmaya guvenebilirmisin tabiki hayır benim. Açımdan herşeyi paraya bağlamışlar destek istersen ondan bile para isteyecek düzeye gelmişler sonuçta burda müşteri memnuniyeti sunmaları gerekir.Domain almadan Whois+DNS bin ek ücrete tabi olduğunu belirtmeleri gerekiyor.ama onunda yapmıyorlar.karttan domain aldın mı site otomatik özelliği kapatmazssan direk yenileme yapiyor.Sahsen ben başka firmada böyle birşey gormedim.Burdaki kimse 1$ peşinde değil sadece müşteri memnuniyeti istiyorlar herşeyin önceden bilmek onuda yapmiyorlar yani ben de savunmak isterim firmayı ama savunacak bir tarafı yok .
yazanadam

wmaraci
reklam

blogtecrubem blogtecrubem www.blogtecrubem.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
godaddy

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Benden niye istemiyor bu ücreti?

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

YorumAdam YorumAdam Yorum Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 8, (%100)
valla ben natro türk firması die gittim alt yapıyı natroda kurdum domaini aldım kampanya olmadan önce bilmem ne kadar ödededim hadi dedim eyv kalitelidir oyüzden pahalı domaini aldım ilk öncde blogger kurayım dedim baktım dns pro mudur nedir ücretli onuda aldım eyv sonra wordpress yapayım dedim uzun vadeli açısından baktım worpress host paketleri var girim bakim dedim küçü paketten alim dedim oda 100 120 lira mıdır nedir aldım sonra baktım trafik artıyor kasıyor host paketi dedim bir üste geçeyim bir 120 daha verdim bir üste geçtim sonra shell yedim dedim temayı değiştreyim yedeklemeleri aldım dediler bana yedek alın ftpden publıc_html alsanız yeter dediler aldım sql de aldım neyse sonra site bunların sölediklerini uyguladım he bide bu konusmalar 1 haftalık bir destek talebi atıyosun 2saat 3saat sonra dönüyor neyse sonra kuramadım bunlara devredim dedim yapsınlar baktım mırın kırın ediyorlar yok biz yapamayız edemeyiz tonca para alıyorsun onu yapmıyor dedim parasını vereyim dedim ya o derece içerikler gitcek 1 aylık emek çöp yalvara yakara aradım sosyal medyadan yazdım kurdular baktım 30 içeriğin 10 nu yok dedim neyse onada eyvallah sonra eklentileri kurdum ettim site ilk başlarda sorun yoktu site hızlı açılıyordu şimdi 2dkda zor açılıyor

web site = https://cikmazsokak.org/

ondan sonra daha tövbe ettim natroyla çalışmicamı şuan yoncudayım dedim yoncuya size aktarsak hostu kurulum yapıyormusunuz dediler 10 tl tek işlem ücreti alıyoruz kurulumu geçişi biz saglıyoruz dediler dedim oh be şimdi yoncuyla çalışıyorum cevaplar maks 30dk da geliyor yoncuda

yoncudaki sitem
https://www.yorumadam.com/

natrodaki paketim bitsin direk yoncuya transfer

ben yaşadıklarımı anlattım herkesin fikri kendine gece boştum yaşadıklarımı dile getirmek istedim inş natro düzelir kendilerine bildirdim ister bu yöndeki hatalarını düzeltsinler ister yapmasınlar teşekkürler natro
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al