wmaraci reklam

İVR İle Maksimum Kazanç E-Kitapçık

6 Mesajlar 3.306 Okunma
wmaraci reklam

emresto emresto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek sosyal medya yöneticisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar, ivr kazanç sistemini çoğunuz biliyorsunuzdur.
Bilmeyen arkadaşlar google amcamıza sorarak konu hakkında detaylı bilgi edinebilirler.
Bu işi yapan birçok firma var ; numarapaneli,numarabiz,aktif numara vs.
Ama konumuz bu değil.Konumuz "ivr sisteminden nasıl daha fazla gelir elde edebiliriz?" sorusunun cevabını bulmak.
Bazı arkadaşlar ***** site yöntemiyle kazanç sağlıyorlar bu sistemden.Bazıları direk alakasız sitelerine numara ekleyerek yapıyorlar bu işi.Ama bu işin en kilit noktası sosyal medyadır arkadaşlar.***** site yöntemi kazanç olarak en mantıklı seçenek dursa da gerek ülkemizdeki ***** site sahiplerinin karşılaştığı engeller gerek site için seo vs ayarlanmasının uzun zaman alması gününün çok büyük bir bölümünü internet üzerinde geçiremeyen arkaaşlar için eksi bir handikap.Buna karşılık sosyal medya sistemini oturtanlar günde 2-3 saat ayırarak bu işten çok güzel kazançlar elde edebilirler, ediyorum. (Ciddi arkadaşlara pm üzerinden aylık kazancımı ss şeklinde atabilirim)
Ben kendim de sosyal medya uzmanı olduğum için ne mutlu ki bu işi belirli bir mantığa oturttum ve "İvr kazanç yöntemiyle sosyal medyadan nasıl daha fazla kazanabiliriz,hangi sitelerde hangi hesaplardan hangi taglerle hangi zamanda hangi aralıklarla hangi formatta paylaşım yapmalıyız, numara en doğal ve viral olarak etkili bir biçimde nasıl dağıtılır" sorularının ve ivr kazanç sistemiyle alakalı çok daha fazlasını içeren 14 sayfalık bir e-kitapçık oluşturdum.
Kitapçığın fiyatını bu işe verdiğim 2 sene ve sektörde yaşadığım zorlukları göz önünde bulundurarak belirledim.
Fiyat: 100 TLdir arkadaşlar.Fiyatı çok bulan arkadaşlar unutmasınlar ki kitapçıktaki taktikler madde madde uygulandığında ve bir düzene oturmaya başladığında 1 ay içinde belirtilen meblanın kat kat fazlasını aylık olarak kazanmaya başlayacaklar.
Referans amaçlı ilk 10 kişiye kitapçığı 75 TLden gönderiyorum (***dan kalan kota adeti 5dir.wmaracı için kota 10dur.)Pdf,epub yahut text şeklinde gönderebilirim.Önemli yerleri belirgin puntoyla yazamadığım için özür dilerim mobil üzerinden konu açmak zorundaydım
Kitapçığın iadesi dolaylı olarak da ücretin iadesi mümkün değildir.Kitapçığı aldıktan sonra anlamadığınız ya da uygulamakta sıkıntı yaşadıpınız yerleri gerek forum pminden gerek skypedan 7/24 destek alarak sorabileceksiniz.
Herkese iyi forumlar, iyi ticaretler, sağlıklı bol huzurlu günler dilerim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Konu hala aktiftir ve kitapçıkta belirtilen taktikler halen takır takır işliyor.Referans amaçlı ilk yazan 3 kişiye 50 TLden veriyorum kitapçığı.
normalmertu

kişi bu mesajı beğendi.

normalmertu normalmertu Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenc,
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

emresto adlı üyeden alıntı

Konu hala aktiftir ve kitapçıkta belirtilen taktikler halen takır takır işliyor.Referans amaçlı ilk yazan 3 kişiye 50 TLden veriyorum kitapçığı.

Hocam ücretsiz reff lütfen konuya en azından upl olur , insanlar görür

• Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ivr icin uygun 40k full organik twitter fake hesap mevcuttur ilgilenenler pm atabilir

wmaraci
wmaraci

Sainthyke Sainthyke WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam detaylı pm alabilir miyim

biadstore biadstore WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek futbol antrenörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
ivrnumara.com olarak hepinizi bekleriz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al