lostyazilim

SEO Puanı 93 Hit Yok

9 Mesajlar 1.301 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

demantools demantools webrakun.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 16 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Resimde de gördüğünüz gibi seo puanı 93
siteme nasıl hit çekerim nereden trafik alırım hiç bir bilgim yok
sizler genelde nereden trafik elde ediyorsunuz nasıl elde ediyorsunuz sosyal medya dan deniyorum olmuyor
güncel içerik eklemeye çalışıyorum arama sırasında bile yer almıyor ilk 3 sayfa da bile yok

https://prnt.sc/josk3p

wmaraci
reklam

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
hit çekmek düşündüğünüz gibi değil pek. seo 100 olsun hit yağsın diye bir şey yok, elbet seonun faydası var ancak düşündüğünüz kadar değil. Sosyal medya paylaşımları, adwords veya sosyal mecralarda reklam, kaliteli özgün içerik, "zaman" gibi bir çok faktör var.

https://www.oneriajandam.com/

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
hiç bilginiz yoksa site açmayın. Siteniz boş zaten boş siteye popup reklam eklemişssiniz birde :D
sguneci

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

BlackBird BlackBird Web Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek --
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Hit çekmenizde profesyonel destek verebiliriz. Pm atın isterseniz.

wmaraci
wmaraci

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
- Siteniz yeniyse google ilk indexlerinden birinde sizi üst sıralara koyarak yer verecektir, google'a bu yazıyı seçmesi konusunda destek olun. Önemli bir konuda, gerçekten değerli bilgilerle dolu 500 kelimenin üzerinde bir makale ile bunu yapabilirsiniz.

- Sosyal medyada sitenizin alanına göre hareket edin. Diyelim ki bir siyasal haber siteniz var, eğer AKP seçmenine yönelik haberler yayınlıyorsanız Facebook grupları sizin için uygun alanlar, eğer CHP, HDP ya da İYİ parti seçmenlerine hitap ediyorsanız Twitter çok daha uygun olacaktır. Eğlenceli blog yazıları gibi bir ilerleme seçeneğiniz varsa Instagramda kitle edinmek sizin için daha uygun olacaktır.

- Güncel içeriklerde başka bir haber sitesinden gördüğünüz şeyi yazmayın, mümkünse bilgiye kökünden ulaşın. Bir sosyal medyada gördüğünüz, henüz yeni ortaya çıkmış hiçbir haber sitesine düşmemiş bir paylaşım yapıp bu yazı için hızlıca Search Console üzerinden google botlarını sitenize davet ederseniz, haber siteleri içeriği girene kadar ekmeğinizi yersiniz.

- İşe bütçesiz başladıysanız eğlenmenize ve bir şeyler öğrenmenize bakın, keyfini sürün site sahibi olmanın, yeni şeyler deneyin. Kendinizi geliştirdiğinizde, biraz daha güzel bütçeler koyarak, benim paylaştığım tecrübelerden çok ama çok daha değerli tecrübelerle yeni bir projeye başladığınızda emin olun başarıya ulaşmak çok daha kolay olacak, hedefleriniz değişecek.

Çok küçük bir anımı da yazayım, gece gece çok çenem düştü. İlk internet sitemle 1000 tekil kullanıcıya ulaşmam 7 ayımı almıştı ve 9. ayda host parasını ödeyemeyince sitem kapanıp gitmişti. O siteyi açmamın 1. yıl döneminde aktif ettiğim yeni sitem (Oyungg) ilk haftayı 1000 tekil kullanıcı ortalamasıyla kapatmıştı. Bu tip şeyler biraz kişisel tecrübeye bakıyor, sunduğum metafor ego kasma amaçlı değil de bunu öne çıkarma amaçlıdır.
Kodespa Mad

kişi bu mesajı beğendi.

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

EranKucuk adlı üyeden alıntı

- Siteniz yeniyse google ilk indexlerinden birinde sizi üst sıralara koyarak yer verecektir, google'a bu yazıyı seçmesi konusunda destek olun. Önemli bir konuda, gerçekten değerli bilgilerle dolu 500 kelimenin üzerinde bir makale ile bunu yapabilirsiniz.

- Sosyal medyada sitenizin alanına göre hareket edin. Diyelim ki bir siyasal haber siteniz var, eğer AKP seçmenine yönelik haberler yayınlıyorsanız Facebook grupları sizin için uygun alanlar, eğer CHP, HDP ya da İYİ parti seçmenlerine hitap ediyorsanız Twitter çok daha uygun olacaktır. Eğlenceli blog yazıları gibi bir ilerleme seçeneğiniz varsa Instagramda kitle edinmek sizin için daha uygun olacaktır.

- Güncel içeriklerde başka bir haber sitesinden gördüğünüz şeyi yazmayın, mümkünse bilgiye kökünden ulaşın. Bir sosyal medyada gördüğünüz, henüz yeni ortaya çıkmış hiçbir haber sitesine düşmemiş bir paylaşım yapıp bu yazı için hızlıca Search Console üzerinden google botlarını sitenize davet ederseniz, haber siteleri içeriği girene kadar ekmeğinizi yersiniz.

- İşe bütçesiz başladıysanız eğlenmenize ve bir şeyler öğrenmenize bakın, keyfini sürün site sahibi olmanın, yeni şeyler deneyin. Kendinizi geliştirdiğinizde, biraz daha güzel bütçeler koyarak, benim paylaştığım tecrübelerden çok ama çok daha değerli tecrübelerle yeni bir projeye başladığınızda emin olun başarıya ulaşmak çok daha kolay olacak, hedefleriniz değişecek.

Çok küçük bir anımı da yazayım, gece gece çok çenem düştü. İlk internet sitemle 1000 tekil kullanıcıya ulaşmam 7 ayımı almıştı ve 9. ayda host parasını ödeyemeyince sitem kapanıp gitmişti. O siteyi açmamın 1. yıl döneminde aktif ettiğim yeni sitem (Oyungg) ilk haftayı 1000 tekil kullanıcı ortalamasıyla kapatmıştı. Bu tip şeyler biraz kişisel tecrübeye bakıyor, sunduğum metafor ego kasma amaçlı değil de bunu öne çıkarma amaçlıdır.

vala konuya baktım dedim seo puanı ile hit arasında bağlantı az olsada sonradan yararlı olacak.

Fakat bu yorumu sonuna kadar okudum ve gerçek anlamda çok fazla iyi bir yorum son birkaç ayda belkide hiç bu kadar iyi bir yorum okumadım. Gerçekten tecrübe ve emek gerek. Mesela benim sitemde yeni ancak günlük 200 hite ulaştım :D ama hala deniyorum :D
EranKucuk

kişi bu mesajı beğendi.

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam bi de bu yazımı okumanızı tavsiye ederim

https://mavidergi.com/xyz-uzantisi/

siteniz xyz uzantılı bana göre emeğinizi boşuna çöpe atmak demek.
xyz uzantısından çektiğim kadar hiç bir şeyden çekmedim
mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1358
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
10khits.com dene şahsen memnunum karşılıklı hit çekiyorum

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)

yeniakim adlı üyeden alıntı

vala konuya baktım dedim seo puanı ile hit arasında bağlantı az olsada sonradan yararlı olacak.

Fakat bu yorumu sonuna kadar okudum ve gerçek anlamda çok fazla iyi bir yorum son birkaç ayda belkide hiç bu kadar iyi bir yorum okumadım. Gerçekten tecrübe ve emek gerek. Mesela benim sitemde yeni ancak günlük 200 hite ulaştım :D ama hala deniyorum :D

Teşekkür ederim hocam, sevindim beğenmenize :)
Fatii

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al