wmaraci reklam

10 bin TL'ye YouTube hesabımı yoksa instagrammi?

18 Mesajlar 2.046 Okunma
smmexpress

kerimcann kerimcann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı Yolunda
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 1 / 27
  • Ticaret 6, (%100)
Tamamen şahsi fikrim her sosyal medya da mevcut ama youtube da adamı bir günde vezirde ederler rezil de hocam

wmaraci
reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
İnstagram hesabı tabikide hocam. Youtube da daha fazla para kazanılır fakat tutulmak önemlidir riske atılmaz bence. İnstagramda güzel bir sayfa alın veya sıfırdan kasın reklam gelirleri zaten sizi iyi yerlere getirecektir.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
bende ilgisiz bir şey sorayım vakti olan arkadaş cevaplarsa sevinirim şimdiden herkese iyi forumlar, bugün iha 'ya abonelik sordum aylık 500 + kdv diyor. Tamam eyvallahta ben haber sitem için iha 'ya 590 TL verip ne kadar kazanacağım ki ?? sonuçta kopya haber yayınlayıp nasıl kazanılıyor..

turkkahvesi turkkahvesi Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 62 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam botlarla haber çekebilirsin fakat haberleri kopyaladığın için sonradan sorun çıkarabilir ajanslar.

wmaraci
wmaraci

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

bende ilgisiz bir şey sorayım vakti olan arkadaş cevaplarsa sevinirim şimdiden herkese iyi forumlar, bugün iha 'ya abonelik sordum aylık 500 + kdv diyor. Tamam eyvallahta ben haber sitem için iha 'ya 590 TL verip ne kadar kazanacağım ki ?? sonuçta kopya haber yayınlayıp nasıl kazanılıyor..

Hızlı olan kazanır.Haber düşer düşmez yayınlayıp, indexletip sonradan başlıkta ve içerikte ufak tefek değişiklik yapıyorlar.Ekip,takip işi tavsiye etmem.
Ek olarak instagram candır ve tek sosyal medya platformuna bağlı kalmayın hepsinden birden yardırın.
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

Coderz Coderz /- Her şey Güzel Olacak Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret & Grafik Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

1-Instadan sitenize link verip anlık binlerce hit çekebilirsiniz siteyle uyumlu olacak tabii hesap
2- Ürün satışı yapabilirsiniz reklam değil kendiniz ürün getirtip veya yapıp %100 kârla satış yapabilirsiniz
3- Reklam yapabilirsiniz

Bu 3 yolda çok kazançlidir instagramda.
1-Tumblrda adwords yok lakin gelecek diye bir söylemi var firmanın
2- link kısaltma ile para kazanabilirsiniz
3-Backlink yapabilirsiniz
4-Instagram gibi diger sosyal medyalari ff vererek kasabilirsiniz
5-Bir başkasinin tumblr hesabini reblog yoluyla kasabilirsiniz

Kaliteli bir tumblr hesabı yapmak instagram hesabi yapmaktan zordur. Sacma sapan söz sayfalarından bahsetmiyorum tabii gercekten kaliteli bir sayfadan söz ediyorum. Ben günde 1 2 saat ayiriyorum bloglara hepsi de Trnin en iyi bloglari arasinda az önce yeni bir blog actim su an 700 takipciye ulaşti :) bir noktadan sonra domino etkisi gibi hesap hesabi o da diger hesabi kasiyor seri kasim oluyor. Tavsiyem baslangic olarak gelirli bir hesap alin. Senelerdir bu isin icinde degilseniz sıkılip yapamayip bırakabilirsiniz.

Bu konuda ben hem gelirli hesap satıyorum
Hem de istege göre danışmanlik ve yönetim yapıyorum. Bu da ayrı bir gelir elde etme yontemi mesela :)

Edit: tumblr ın google play de 100 milyondan fazla indirilmesi vardır genelde 3.sınıf bir sosyal medya gibi algilaniyor lakin alakasi yok.

2010 yılından beri kullandığım tumblr hesabım var 15.000 Takipçi mevcut. Tamamen kişisel şeyler paylaşıyorum. Like sayılarım az, sizce bu bloğu değerlendirmeli miyim?

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Coderz adlı üyeden alıntı

2010 yılından beri kullandığım tumblr hesabım var 15.000 Takipçi mevcut. Tamamen kişisel şeyler paylaşıyorum. Like sayılarım az, sizce bu bloğu değerlendirmeli miyim?

Kisisel blog tavsiye etmiyorum hocam. Kazanç için kisisel bloglar mantıklı değil. Anonim hesaba çevirin niş bir kategori seçin devam edin. Veri durumu nasil?

Coderz Coderz /- Her şey Güzel Olacak Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret & Grafik Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Veri durumu nedir hocam? 4500 paylaşım var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al