wmaraci reklam

Wmaracına güvenli ticaret gelmeli

29 Mesajlar 3.438 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
    • Üyelik 19.06.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad C** G**
    • Mesajlar 3334
    • Beğeniler 179 / 2222
    • Ticaret 139, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Hoca internet üzerinde 50 milyon kişinin adresine kadar tüm bilgileri var.

Bu çare değil.

%100 **************lık engellenemez zaten bu tür webmaster ticaret forumlarında. Amaç bu sayıyı en aza indirmek. Onaylı uyelikler herkese verilmez zaten verilen kişiler de yüksek ticaret puanına sahip olur o kişiler de dolandırmaya cesaret edemez. Ha etti diyelim hem üyeliginden hem onayından olur. Kimlik bilgileri+ticaret puanı ve geçmişine göre onay verilmeli. Kimlik bilgileri her doğru olana onay verildiği takdirde bir anlamı kalmaz zaten bu işin

wmaraci
    reklam

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.10.2017
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek güvenlikçi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad R** A**
    • Mesajlar 501
    • Beğeniler 159 / 159
    • Ticaret 3, (%100)
    wmaraci güvenli hizmet için 2.bir site açmalı

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
    • Üyelik 20.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 1965
    • Beğeniler 700 / 560
    • Ticaret 36, (%100)
    Arkadaşlar gelebilir gelmesine ama kimse buna yanaşmaz çünkü yalnızca Komisyon değil, aracılık işine girdiği takdirde bu işi resmi ve faturalı bir şekilde yapması lazım. %10-15 komisyon alsa %18 vergi derken 10 TL sipariş olur size 15 TL yok yere gökyüzüne 5 TL kimse vermez sizden almaz başkasına gider. 3 Alışverişte vereceği komisyon yerine der 3 alışverişin birinde dolandırılsam yine amorti, dolandırılmazsam kâr.

Foruma üye olduğum günden beri 6 yıldır bu muhabbet konuluşuyor, yönetimden kimse bugüne kadar yanaşmadı. Çünkü basit bir iş değil, adamların hesabına 100 TL girip çıksa sen hayırdır der bankalar.
    Kotil noktapanel mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
    • Üyelik 23.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
    • Konum Azerbeycan
    • Ad Soyad T** M**
    • Mesajlar 2187
    • Beğeniler 1198 / 578
    • Ticaret 50, (%100)
    Ben de isterim gelsin ama, gelemez kimse uğraşmaz bunun için çok uğraştırıcı iş olur.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

asonons asonons WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.05.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Wordpress
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad Ç** U**
    • Mesajlar 500
    • Beğeniler 211 / 210
    • Ticaret 11, (%100)
    Güvensiz olan kişilerle sırf para kazanmak adına alışveriş yapmazsanız güvenli bir ticaret ortamını kendi çapınızda oluşturabilirsiniz.

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 02.04.2018
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Hatay
    • Ad Soyad M** D**
    • Mesajlar 441
    • Beğeniler 125 / 133
    • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

İzin verin de ben de sizin yorumuzu elestireyim. Bu forumda yorum yapanın yorumu eleştirilemez diye bir kural mı var? Saygıyı da sizden öğrenecek değilim merak etmeyin forum kurallarına gayet hakim biriyim. Uygulamalarında forum yönetimine ait olduğunu birdirmeniz beni bu engin bilginizden mahrum etmediğiniz için teşekkürler

Düşüncelerimi size değil forum yöneticilerine ve konuyu açana iletiyorum. Eleştireceksenizde saygılı eleştirin, komik düşüncelere sahip olan benim düşüncelerim değil, sizsiniz. Ha bu arada rica ederim. ;)

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
    • Üyelik 19.06.2017
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad C** G**
    • Mesajlar 3334
    • Beğeniler 179 / 2222
    • Ticaret 139, (%100)

drmd adlı üyeden alıntı

Düşüncelerimi size değil forum yöneticilerine ve konuyu açana iletiyorum. Eleştireceksenizde saygılı eleştirin, komik düşüncelere sahip olan benim düşüncelerim değil, sizsiniz. Ha bu arada rica ederim. ;)

Aynen kardeşim aynen. Ek olarak -De ayrı :)

drmd adlı üyeden alıntı

Ha bir de söylemeyi unutmuşum, kuralları bildiğinizi söylemişsiniz ama üstte flood yapmışsınız :) size tavsiyem kuralları yine okuyun. Bu da benden size bir düzeltme :)

Bak de da yı ayırmayı öğrendin kısa günün kârı :) rahat ol o flood değil. Flood ne onu öğren sen. Flood dediğin şey 2 farklı kişiye üst üste atılan 2 mesaj değildir. De da yı ayırmayı öğrettim artık bu da başka bir zamana :)

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 02.04.2018
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Hatay
    • Ad Soyad M** D**
    • Mesajlar 441
    • Beğeniler 125 / 133
    • Ticaret 0, (%0)
    Ha bir de söylemeyi unutmuşum, kuralları bildiğinizi söylemişsiniz ama üstte flood yapmışsınız :) size tavsiyem kuralları yine okuyun. Bu da benden size bir düzeltme :)

‘ Konu sahibine ve yöneticilere ithafen ‘ : Bence konu sahibi arkadaşın dediği gibi böyle bir sistem gelmeli. İnsanlar daha güvenli alışveriş yapar. Hem hizmeti alan rahat eder, hem de hizmeti verenlerin kalitesi ön plana çıkar. Wmaraci kalitesi artar :)

Ek : Bazıları bu sistemden rahatsız olmuş. Bilmem bir numarası mı var. Üstüne alınana :)

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.

turkkahvesi turkkahvesi Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
    • Üyelik 25.04.2018
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Girişimci
    • Konum Almanya
    • Ad Soyad D** A**
    • Mesajlar 121
    • Beğeniler 62 / 38
    • Ticaret 1, (%100)
    Kimlik onayı ile üyelik gelsin diyenleri anlamıyorum. Şuanda herkesin kimlik bilgileri internet ortamında geziyor. Amacı **************lık olan adam bu bilgilere zaten kolayca erişir. Bu defa da bilgiler burada kötüye kullanılsın. Ayrıca bir forum sitesinin kimlik istemesi çok abes kaçar.

Güvenli ticaret sistemini ise destekliyorum ama forum yönetimi bununla uğraşmak istemeyebilir.
    drmd

kişi bu mesajı beğendi.

kaanst kaanst Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 28.02.2018
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad K** S**
    • Mesajlar 669
    • Beğeniler 435 / 160
    • Ticaret 31, (%94)
    Mavi tik gelmeli kesinlikle bence de.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al