Hayat amacın nedir ?

7 Mesajlar 1.002 Okunma
smmexpress

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
İnsanlar bir ırktır. Bu ırk binlerce hali vardır. Hayatta ki amacı olan insanlar pek azdır. Bakın amaç diyorum hayal demiyorum. Hayalleriniz mutlaka vardır tüm herkesin vardır ama hayalleriniz oluşsa bile gerisini düşünmezsiniz aslında. Örnek verecek olursak; bir pastane açma hayaliniz var açtınız ve hayaliniz gerçekleşti peki bundan sonrasında ne olacak yani amacınız. Bir amacınız yoksa o hayali mutlaka unutun. Amacı olan bir örnek verirsek; bir lokanta açmak istiyorsunuz ve yurt dışına çıkmak istiyorsunuz hayaliniz bu amacınız nedir lokantalar zinciri kurmak bunu başarırsanız amacınız tamam hale gelir ve gerisi çorap söküğü gibi gelir nasıl mı ? Lokantalar zinciri kurduktan sonra yurt dışına da iş yaparsınız ve amacınız gerçekleşmeye devam eder. Benim amacım bir iyi şirkette çalışıp para biriktirip kendi işimi kurmak büyütüp Türkiye ve Dünya turuna çıkacak kadar para biriktirip yani zengin olup Dünyayı olmadı bir kısmını gezmek istiyorum amacım bu. Ha !! bir de elimden geldiğince şimdiki gibi sivil toplum kuruluşlarına destek vermek Tema GreenPeace Koruncuk vs. gibi kuruluşlara. Peki ya sizin amacınız nedir ?

Amacınızı yollayın www.hayatamacin.tumblr.com adresimizde (sizin isteğiniz doğrultusunda) yayınlayalım.
Atakan hilal

kişi bu mesajı beğendi.

http://mertaluc.net
wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Hayırlı olsun.
İnsanların size gönderebilmeleri için blog ayarları bölümünden "Kişilerin gönderi yapmalarına izin ver" seçeneğini aktif ederseniz daha iyi olur.

Başarılar dilerim.
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun.
İnsanların size gönderebilmeleri için blog ayarları bölümünden "Kişilerin gönderi yapmalarına izin ver" seçeneğini aktif ederseniz daha iyi olur.

Başarılar dilerim.

Dediğinizi yaptım.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

operator24 operator24 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Mert merhaba İnşaallah amacına ulaşırsın, elimden gelen bir şey olursa esirgeme biliyorsun. Öğreci okutma hedefimiz her zaman canlı, bu ara resmi durumlardan dolayı ara vermek zorunda kaldım ama , yaklaşık 3-4 ay içerisinde çok güzel gelişmeler olacak Allah'ın izni ile... başarılar diliyorum sana...

https://avukatayseguldogan.blogspot.com/
wmaraci
wmaraci

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Pardon pardon.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Hayat amaçlarını yollayanların mesajları yayınlanmıştır.

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Hayat Amacın Nedir ?
İnsanlar bir ırktır. Bu ırk binlerce hali vardır. Hayatta ki amacı olan insanlar pek azdır. Bakın amaç diyorum hayal demiyorum. Hayalleriniz mutlaka vardır tüm herkesin vardır ama hayalleriniz oluşsa bile gerisini düşünmezsiniz aslında. Örnek verecek olursak; bir pastane açma hayaliniz var açtınız ve hayaliniz gerçekleşti peki bundan sonrasında ne olacak yani amacınız. Bir amacınız yoksa o hayali mutlaka unutun. Amacı olan bir örnek verirsek; bir lokanta açmak istiyorsunuz ve yurt dışına çıkmak istiyorsunuz hayaliniz bu amacınız nedir lokantalar zinciri kurmak bunu başarırsanız amacınız tamam hale gelir ve gerisi çorap söküğü gibi gelir nasıl mı ? Lokantalar zinciri kurduktan sonra yurt dışına da iş yaparsınız ve amacınız gerçekleşmeye devam eder. Benim amacım bir iyi şirkette çalışıp para biriktirip kendi işimi kurmak büyütüp Türkiye ve Dünya turuna çıkacak kadar para biriktirip yani zengin olup Dünyayı olmadı bir kısmını gezmek istiyorum amacım bu. Ha !! bir de elimden geldiğince şimdiki gibi sivil toplum kuruluşlarına destek vermek Tema GreenPeace Koruncuk vs. gibi kuruluşlara. Peki ya sizin amacınız nedir ?

Amacınızı yollayın www.hayatamacin.tumblr.com adresimizde (sizin isteğiniz doğrultusunda) yayınlayalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al