wmaraci reklam

PANELCİBABA.COM | Takipçi 1.20₺ - Beğeni ve İzlenme 0,06₺ - En Ucuz Türk Oto Beğeni - 7/24 Otomatik Ödeme ve APİ DESTEĞİ

114 Mesajlar 16.467 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.602
sessos
sessos
30 23.606
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

WooPSs36 WooPSs36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Uzman pozisyonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 71 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
İşlem tamamlandı gözüküyor takipçi gitmemiş tamam yazdım tekrar yazıyorum zor durumlu birşey Yok hocam hizmet alıyorum müşterime mahcup oldum sıkıntım ı paylaşıyorum ki sizde geliştirin kendinizi başkalarıyla da sorun yaşamayın iyi çalışmalar

Ferhat Çelik
wmaraci
reklam

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Uzman pozisyonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 71 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Ortalama destek süresi 0.4 saat içinde cevaplanacak diyorsunuz 12 saat oldu kardeşim yatırdığım bakiye özelden atıcağım iban a iade istiyorum yoksa hakkınızda şikayet konusu açıcam

Ferhat Çelik

PanelciBaba PanelciBaba WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 8, (%100)
Atılmayan takipçi iptal yada kısmen iade olur. Tamamlandı olmaz. Sizin bu kadar bizi lekelemenize anlam veremedim. Yaklaşık 10 günde +2.800 sipariş gelmesi çoğu rakiplerimizin zoruna gitti. Sizde onlardan biri misiniz? İade konusuna da gelince panelci baba kullanım şartlarını okuyun. Sisteme yüklenen bakiyenin iadesi yoktur, panelcibaba.com içerisinde bakiyenizi bitirmeniz gerekmektedir. Yüklediğiniz 5₺ bakiye sistemin girdiğiniz siparişin atmış olmasına rağmen bakiyenize eklenecektir. İyi günler, keyifli alışverişler........

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Uzman pozisyonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 71 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar tavsiye etmiyorum işlem tamamlandı ama bakiye yüklüyorum demişsin bak kardeşim girdiğim hesap adını görüyorsun kullanıcının takipci sayısı ortada allah aşkına özelden yazıyorum geç cevap geliyor destek atıyorum kırk saat sonra cevap alıyorum Allah’a şükür 5 tl atıp deneyeyim dedim yorumlara bakarak özelden bakiyemi geri verdi 17.00 da 0.1 saat işlem süreli takipçi siparişi geçtim az önce destekten takipçi bölümü bakıma alındı diye mesaj geliyor böyle iş olmaz ki hizmet satmıyorsun üstüne aşalıyorsun bizi ben senin rakibin degilim baltalamak değil amacım verdiğim ücretin karşılığını alamıyorum hakkımı aramam suç mu yani ? ID bilgilerini destekten gönderdim sana bugün ben o bakiyemi harcayamaZsam *** ve Wmaracı da siteniz hakkında yorumlarımı ve deneyimlerimi şikayet bildiricem terbiyesizlik yapmayın 5 tl bakiye attık diye mi ilgi böyle umursamaz moderatör e report edicem konununuzu iyi günler

Ferhat Çelik
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 8, (%100)
Takipçi servislerimizin bakıma girmesinin sizinle hiçbir alakası yoktur. Servis devamlılığı için bakım yapmamız gerekiyordu bizde şuan o bakımı yapıyoruz. Kırk saatte yanıt veriyor yazmışsınız. Bu yorumları okuyanların da farkedeceği üzere en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz. Bizim gözümüzde tüm müşterilerimiz aynıdır. Konuda da belirtildiği üzere günlük 1.000TL yatırıp api çeken ile 5TL atan kullanıcımız bizim gözümüzde eşittir. Bu arada sistemimizde saatler 1 saat geri olarak yazmaktadır. Yani sizin 17.02de girmiş olarak gördüğünüz sipariş aslında saat 18:02'de girilmiştir ve destek ekibimiz siparişiniz en kısa sürede iptal edilmiştir. Burada biz sizi aşağılar gibi konuşmuyoruz. Tam aksine siz bizi aşağılarcasına tavır sergiliyorsunuz. Tatlı dille sorunu iletseniz zaten hemen çözüme ulaştırırdık. Takipçi servislerimiz en kısa sürede aktif edilmeye çalışılmaktadır. Keyifli alışverişler, bol kazançlar..

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Uzman pozisyonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 71 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Site de belirtilen paketlerin açıklamalarına dikkat ederek sipariş girmemiz açıklama bölümlerinde işlem saati ve destek süreleri yazıyor bunu baz alarak işlem yaptık neyse iban istemişsiniz destek bölümünde gönderilmiyor özelden göndermiştim size yetkilinize iletirsiniz iyi çalışmalar

Ferhat Çelik

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 8, (%100)
Servis açıklamalarını dikkatli tekrar okumanızı tavsiye ediyoruz. ''BU SÜRELER UZAYABİLİR'' kısmını da okusaydınız keşke. Neyse sorun yok canınız sağolsun. Ücretiniz hesabınıza gönderilmiştir. İyi akşamlar.

Berkantygt Berkantygt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sporcu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
gayet güvenilir bir sitedir. Siparişlerimi gönül rahatlıgı ile veriyorum tavsiye ederim:)

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 8, (%100)
Olumlu yorumlarınız ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Daimi müşterimiz olmanız dileğiyle..

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Fiyatlar gerçekten çok uygun

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği