wmaraci reklam
lidertakipci

Tıklamalarda bir gariplik mi var

8 Mesajlar 1.140 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ezber Ezber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar tıklamalar ve gelirler arasında bir gariplik mi var? Henüz adsense kullanmayı tam anlamı ile bilemiyorum. Kuraldışı vesaire nasıl anlarım bilemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

rovalver rovalver Ailece eğlence merkezi Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 1, (%100)
Adense, en birinci kuralı Asla kendi sitende Reklama tıklamayacan! veya Birden fazla reklama Tıklayanın tık sayısını Tek ücretlendiriyor.

Bedava | Video İzle | Müzik Dinle

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Kendim tıklamadığım için bunu garip buluyorum, yani bilinçli olarak biri mi bunu yapıyor ve önüne nasıl geçerim onu bilemiyorum.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Bu kadar az gösterim sayısına sahip bir siteye adsense reklamı eklemen çok garip. Bu gösterime de tık gelmez zaten. Gelen tıkta ya senden ya da tıklarmısın diye sorduğun arkadaşından gelir. Aradan kısa bir süre geçtikten sonrada hesabın durdurulur.

O yüzden en güzeli günlük en azından bir 1000 sayfa gösterimini geçmeden adsense reklamı yayınlamamaktır.
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
wmaraci

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

Psycho adlı üyeden alıntı

Bu kadar az gösterim sayısına sahip bir siteye adsense reklamı eklemen çok garip. Bu gösterime de tık gelmez zaten. Gelen tıkta ya senden ya da tıklarmısın diye sorduğun arkadaşından gelir. Aradan kısa bir süre geçtikten sonrada hesabın durdurulur.

O yüzden en güzeli günlük en azından bir 1000 sayfa gösterimini geçmeden adsense reklamı yayınlamamaktır.

1000 sayfa gösterim hedefine birçok blogger ulaşamıyor. Sayfa gösterimi görselde göründüğü kadarıyla da olsa AdSense reklamına devam edebilir. Az da olsa gelir getirir, hiç değilse 1 yılda alan adı parasını çıkartır. Ancak bu istatistikle daha fazlası da beklenemez.

Şu anda ben bariz bir sorun göremiyorum. Yalnız tıklama başına maliyetler çok düşük ki sitende reklam çeken bir reklam verenin bütçesi de bu durumda etkilidir. Net bir cevap verebilmek için biraz daha süre geçmesi gerekiyor.
Psycho

kişi bu mesajı beğendi.

playbek playbek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek amatör webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

hurkal adlı üyeden alıntı

1000 sayfa gösterim hedefine birçok blogger ulaşamıyor. Sayfa gösterimi görselde göründüğü kadarıyla da olsa AdSense reklamına devam edebilir. Az da olsa gelir getirir, hiç değilse 1 yılda alan adı parasını çıkartır. Ancak bu istatistikle daha fazlası da beklenemez.

Şu anda ben bariz bir sorun göremiyorum. Yalnız tıklama başına maliyetler çok düşük ki sitende reklam çeken bir reklam verenin bütçesi de bu durumda etkilidir. Net bir cevap verebilmek için biraz daha süre geçmesi gerekiyor.

arkadaşın dediği doğrudur

• Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
İki farklı sitem var diğeri 1000 üzerinde gösterime sahip buna daha yeni koydum; ama saçmaladı arkadaşlarım adsense olayını bildikleri çin bana iyilik olsun diye kötülük yapıyor. Kim olduğunu da bilmiyorum. Nasıl önüne geçeceğim bilemedim.

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
evet bu gün bi gariplik var TBM 0.31$ da şaka gibi 13 tık gelmiş 4 dolar olmuş :) günlük ortalama 60-70 tık alan sitemde bu böyle devam ederse akşama 20$ rahat olur.

Ek Olarak:

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al