freelance iş ilanları

(Güncellendi) Yeni Temam Hakkında Önerileriniz

12 Mesajlar 1.018 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar. Bugün bir Bootstrap HTML teması kodlamaya başladım. Ana sayfayı bitirdim sayılır. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi duymak isterim. Şimdiden teşekkürler...

Not: Lütfen logoya takılmayın. Şimdilik koydum onu.

wmaraci
reklam

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar genişlik %100 değildir. SS'de öyle çıkmış. Genişlik %94. Margin falan var.

KeremYknd KeremYknd Global Warming Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 95 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle ana kategorileri daha büyük ve hepsinin büyük harfle olmasını ve bir kutucuk içine alınmasını öneririm.Birde read more tarih vs. butonların ve kategorilerin üstüne basıldığında renk değiştirmesini öneririm.İyi çalışmalar :)
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

mfgrbz mfgrbz Zurna da bir çalgıdır Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım & Grafik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 15 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Eline sağlık. Ancak dost yorumu yapacağım lütfen darılma. Henüz çok başlardasın sanıyorum. Renklerle çok daha fazla haşır neşir ol ve renk kullanımı ile ilgili özellikle (çevirebileceksen) yabancı kaynaklara ulaş. Hangi renkler neyi simgeler, nasıl kullanmalıyım diye araştır. Bol bol yapıp bozacaksın, yeni yeni fikirlerin peşinden koşup kendini geliştireceksin. Sayfayı bol bol zengin içerik ve modüllerle donatmaya çalış. Şuan yaptığın kadarıyla kısıtlı görünüyor. Renk uyumu da pek yok. Kendini geliştirmen dileyiğle. İyi çalışmalar
dincerdirlik worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

89911 89911 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
worldww her temada illaki düzenlemeler gerekiyor hiç kimse bir temayı yaptım hiç dokunmuyucam demiyor illaki düzenleniyor. ilk gözüme çarptan "pagenation" sayfalama sayıları üste biraz fazla yaklaşmış biraz aşağı alınabilir.

sosyal medyanın yerini çok sevdim. Şöyle de olabilirdi altlarına beğeni sayıları gelirse şahsen çok iyi olur ben çok seviyorum çünkü altında beğeni sayılarının görünmesini.

Şimdi web sitesi yapıyorsak Google Reklamlarına da yer ayırmak lazım :) logonun yanına 720x90 geniş bir banner çok iyi gider wmaracının ana sayfasındaki gibi.Bunlar benim görüşlerim umarım sayfanın gelişiminde işine yarar.

bu arada sadece ana sayfa var sayfanın içerik kısmı ?
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Şu admin, tarih ve kategorinin arka planı olmasın bence sadece read more'un arkası yeşil kalsın. O 3'ü yeşil yazı olsun.
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

Little things affect little minds.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Gglog adlı üyeden alıntı

Şu admin, tarih ve kategorinin arka planı olmasın bence sadece read more'un arkası yeşil kalsın. O 3'ü yeşil yazı olsun.

3'lü yazı derken? Yorum için teşekkürler...

cpolat adlı üyeden alıntı

worldww her temada illaki düzenlemeler gerekiyor hiç kimse bir temayı yaptım hiç dokunmuyucam demiyor illaki düzenleniyor. ilk gözüme çarptan "pagenation" sayfalama sayıları üste biraz fazla yaklaşmış biraz aşağı alınabilir.

sosyal medyanın yerini çok sevdim. Şöyle de olabilirdi altlarına beğeni sayıları gelirse şahsen çok iyi olur ben çok seviyorum çünkü altında beğeni sayılarının görünmesini.

Şimdi web sitesi yapıyorsak Google Reklamlarına da yer ayırmak lazım :) logonun yanına 720x90 geniş bir banner çok iyi gider wmaracının ana sayfasındaki gibi.Bunlar benim görüşlerim umarım sayfanın gelişiminde işine yarar.

İçerik kısmı ÇOK YAKINDA. Yorum için teşekkürler...

mfgrbz adlı üyeden alıntı

Eline sağlık. Ancak dost yorumu yapacağım lütfen darılma. Henüz çok başlardasın sanıyorum. Renklerle çok daha fazla haşır neşir ol ve renk kullanımı ile ilgili özellikle (çevirebileceksen) yabancı kaynaklara ulaş. Hangi renkler neyi simgeler, nasıl kullanmalıyım diye araştır. Bol bol yapıp bozacaksın, yeni yeni fikirlerin peşinden koşup kendini geliştireceksin. Sayfayı bol bol zengin içerik ve modüllerle donatmaya çalış. Şuan yaptığın kadarıyla kısıtlı görünüyor. Renk uyumu da pek yok. Kendini geliştirmen dileyiğle. İyi çalışmalar

Renk kullanımım berbat. Renk dışında çnerileriniz var mı peki modül vs. olarak? Yorum için teşekkürler...

KeremYknd adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle ana kategorileri daha büyük ve hepsinin büyük harfle olmasını ve bir kutucuk içine alınmasını öneririm.Birde read more tarih vs. butonların ve kategorilerin üstüne basıldığında renk değiştirmesini öneririm.İyi çalışmalar :)

Tam olarak anlayamadım ne demek istediğini. Yorum için teşekkürler...

mfgrbz mfgrbz Zurna da bir çalgıdır Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım & Grafik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 15 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

worldww adlı üyeden alıntı

Renk kullanımım berbat. Renk dışında çnerileriniz var mı peki modül vs. olarak? Yorum için teşekkürler..

Burası uygulayacağın herhangi bir rengin uyumlu tonlarını gösterir:
http://www.paletton.com

Burada örnek sitelerin kullandığı renkleri gösterir:

http://blog.visme.co/website-color-schemes
http://blog.visme.co/color-combinations

Renk kombinleri de burada:
https://www.colorcombos.com/combolibrary.html
dincerdirlik worldww

kişi bu mesajı beğendi.

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
3'lü yazı yani post title'nin altında author, category, date varya onlar

Little things affect little minds.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Gglog adlı üyeden alıntı

3'lü yazı yani post title'nin altında author, category, date varya onlar

cpolat adlı üyeden alıntı

KeremYknd adlı üyeden alıntı

mfgrbz adlı üyeden alıntı

Konuyu güncelledim. Tekrar yorum yapabilir misiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al