wmaraci reklam

10 Günde Yazar Ol - Kazanmaya Başla

3 Mesajlar 1.347 Okunma
smmexpress

uzmanmedya uzmanmedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 115 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

Tamamen sıfırdan Profesyonel bir makale yazarı olarak bu işten düzenli kazanç sağlamak ister misiniz?

Peki Ama Nasıl Sadece 10 Günde?

Sıfırdan profesyonel bir makale yazarı olmak için öğrenmeniz gereken birçok kritik nokta var, evet. Tüm bu tecrübe ve bilgiler; makaleleri hangi platformlardan satıp, nasıl ve nerelerden düzenli sipariş alabileceğinize kadar detaylıca adım adım işlenmiştir. E-Kitap 61 sayfadan oluşmakta ve günde minimum 3 saat ayırmanızı istiyorum. Günde 3 saat ayırdığınız takdirde maksimum 10 gün içinde kitabı bitirecek, artık satış yapma ve sipariş alma aşamasına geçebileceksiniz.

Ücretsiz sürümüne göz atmak için tıklayabilirsiniz.

wmaraci
reklam

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
İşime yarayacağını ve yeni bir sektöre giriş için ciddi anlamda katlı sağlayacağını düşündüğüm bir kitap gibi duruyor.
Demosunu inceledim. Özellikle hangi konulara değindiğinize baktığımda ise şunu gördüm. A'dan Z'ye.
Akşama kitabı satın alacağım nasipse. 10 Günün sonunda tekrar konu altına notumu bırakacağım.
Eğer referans varsa yarı yarıya indirimle almak isterim.
Teşekkürler.
uzmanmedya

kişi bu mesajı beğendi.

uzmanmedya uzmanmedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 115 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

Pat*** adlı üyeden alıntı

İşime yarayacağını ve yeni bir sektöre giriş için ciddi anlamda katlı sağlayacağını düşündüğüm bir kitap gibi duruyor.
Demosunu inceledim. Özellikle hangi konulara değindiğinize baktığımda ise şunu gördüm. A'dan Z'ye.
Akşama kitabı satın alacağım nasipse. 10 Günün sonunda tekrar konu altına notumu bırakacağım.
Eğer referans varsa yarı yarıya indirimle almak isterim.
Teşekkürler.

Yorumunuz için teşekkürler. Referans indirimi sağlamak isterdim ancak normal satış sitesi burası "www.yazarol.info" burada 69,99 TL'den satışta ve satış ortaklığı sistemine dahil fiyatı. Ben foruma özel subdomain üzerine ayrıca kurduğum bu satış sayfasında sunabileceğim en uygun fiyata sunmaya çalıştım açıkçası. 39,99 tl'den daha değerli bilgileri edineceğinize eminim, umarım hayatınıza etki edici bir faydası olur. Tekrar teşekkürler.
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al