wmaraci reklam
lidertakipci

E ticarette nasıl rekabet edebilirim

3 Mesajlar 526 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar konumu açtığım gibi başlıkta e ticaret yazıyor lakin ben e ticaretin hizmet kolundayım satıştan Ziyade , laptop ve telefon tamiratı konusunda hizmet veriyorum . Mal satma konusunu araştırdım uzun süreler lakin çok fazla bütçe istemekte bende hizmet alanına kaydım .
Şimdi yapmak istediğim sitem üzerinden potansiyel müşterileme ulaşmak ve hizmet vermek bunun için düşündüğüm şeyler
1-wordpress tabanlı bir site açmak
2-blog ekleyerek arıza çeşitlerini yazarak kendime yönlendirme çalışmak
3-YouTube ve intasgram kanalı açarak müşteri ile görüntülü iletişime geçmek

Bütçem ve seo Bilgim kısıtlı olduğu için reklam vermeden nasıl diğer siteler ile rekabet edebilirim bu alanda rekabet olanağım nasıl

Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için iyi bayramlar

wmaraci
reklam

seoweb seoweb Seo Expert / Teacher Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 67 / 63
  • Ticaret 10, (%100)
Öncelikle hayırlı olsun. Web sitenizi açtıktan sonra sağlam içerik girişleri ile sitenizi güncelleyin. Sosyal medya platformlarında sitenize destek olacak paylaşımlar yapın. Sitenize sosyal mecralardan hit gelmesini sağlayın. Daha sonra bloglarınıza yorum yapılmasına müsade edin ve cevapsız bırakmayın. Sitenize gelen ziyaretçiler faydalı bilgiler ile karşılaşırlarsa sitede kalma süreniz artar. Anahtar kelime analizlerinizi yapın. Hangi anahtar kelimelerde yükselmek istiyorsanız yazılarınızda onlara ağırlık verin.İç seo ayarlarınızı web sitenizi yaparken düzenli olarak ayarlayın. Bu çalışmalardan sonra dış SEO çalışması yaptırarak devam edin.
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumunuz için teşekkür ederim sorular ile seo kitabını almak istiyorum siteme yatırım amaçlı sizce yararı olur mu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al