wmaraci reklam
lidertakipci

Kadınlara hiç netle ilgili iş verdiniz mi?

34 Mesajlar 3.775 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
hem erkeklere hem kadınlara makale yazdırdım. iyi yazan bir kadın çıkmadı. iade ettiklerim de oldu eh işte diyerek kabullenip kullandığım makaleler de. erkekler bence daha başarılı.

forumda kadın sayısı zaten çok az. en çok makale bölümünde kadınları görürsünüz onların da bir kısmı erkek. satış yapabilmek için kadın ismi yazıyorlar. bizim üyelerde kadınlar okum-yazma konusunda moda makyaj konusunda daha iyidir görüşü var. bence yanlış. kadın yazar kendi fikrini yazmıyor. herkes ya ingce makaleyi googledan çeviriyor ya da yazılmış başka makaleyi spinliyor gereksiz bağlaçlar ekleyerek kelime sayısını arttırıyor.

kadınlara yönelik bir sitemde en çok hit alan makaleleri kendi yazdıklarım ardından erkek yazarlara yazdırdıklarım. kadınların yazdıkları boş duruyor. bazen silsem mi diye düşünmüyor değilim.
Sebnem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
Kadınlar, erkeklere göre daha disiplinli oluyorlar.
Bundan çokça tanıtım yazısı yazdırma işi verdim. Şimdilerde eşime backlink.com.tr'nin yönetimini veriyorum. İşler dolayısıyla yönetirken zaman zaman yavaş kalabiliyordum. Benden daha iyi yönetiyor. İnsanlara karşı daha sabırlı oluyor ve işi çok hızlı öğreniyor. bir ayda php my admin üzerinden değişiklikler yapmayı bile öğrendi.
Sebnem

kişi bu mesajı beğendi.

Sebnem Sebnem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 45 / 60
  • Ticaret 3, (%33)
Sanırım bu konuyla ilgili olarak benim de kadın olmadığımı düşünenler oldu. Neyse ki site yönetimine bugün kimlik doğrulaması yaptım. Bu olay galiba kadın adıyla üye olan erkeklerden kaynaklanıyor.

Her ne kadar Amerikan Kültürü & Edebiyatı okuyor olsam da bloglarım var, yazmayı ve wp ile ilgilenmeyi seviyorum. Yakın zamanda ticaret konuları açacağım.

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
makale sipariş etmiştim. hem geç hem de yarım yamalak teslim etmişti. hala daha forumda sipariş alıyor sanırım
Sebnem

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al