wmaraci reklam
lidertakipci

Instagram hakkında sorunlarınıza cevaplar veriyorum[dev instagram konusu]

76 Mesajlar 9.574 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Yeni bir sayfa kasamaya başladığımızda önerileriniz neler olur ? Eskisigibi tutmuyormu sayfalar artık ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Euphrates Şu an instagram sayfaları arasında en çok ilgi görme şekli *mizah>oyun>bilgi>blog/vlog/gunluk* buna yakındır. Sayfanın tutup tutmaması kesinlikle ama kesinlike kişinin ne isteyip ne istemediğine bağlıdır. Mesela siz yaptığınız shop veya wallpaper ları tamamen zevkiniz ve bazı insanlar görsün ve onların görüşlerini merak ediyorsanız sürekli paylaşım yaparsınız ve insanlardan gelen dönüt ile sayfaya sevginiz inancınız artat ama diyelim ben mizah sayfası açıp a sayfasından çalıp paylaşıyprum b sayfasundan alıp paylaşıyorum ve bu işten tek beklentim para oluyor eğet ben de dönüt alamazsam sayfamın tutmadığına kanaat getirerek sevmemrye başlıyorum . olay tamamen kendinizde bitiyor.
Yeni başlayanlara tavsiyem kendilerini bilmelidirler örnek: ben mesela cumhuriyet sporu tutup afakanlar sayfasını yönetmeye çalışırsam sırf para vs için kendimi yırtarım ve kendi fikirlerimi tam anlatamam yani özetle kendi yetenekleriniz ve ilginiz doğrultusunda ilerlerseniz durmanız imkansız olur yükselirsinix ayrıca eğer içeriklerinizde tasarım vs olucsk ide renk uyumu hakkunda bilgi sahibi olmanıx gerekir. Umarım birkaç fikir uyandırabilimişimdir eğet aklınıxda gene soru var ise açarak yazarsanız sevinirim
Ertsemm

kişi bu mesajı beğendi.

umayya umayya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Senarist/yazar/icerik editoru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 130 / 43
  • Ticaret 30, (%100)
Cevap için teşekkürler. Takipçi siteleri nedir? Spam hesaba girip girmediğini nasıl anlayabilirim?

umayya40@gmail.com

• Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
umayya mesela google a takipçi sitesi yazıp instagram ile giriş yaparsanız hesabınız tehlike altına girer vs. Spamı gönderilerinizin 2. plana düşmesinden hit kaybından vs çeşitli dönütlerden anlayabilirsiniz . Tabi bu %100 spamsın demek olmuyor

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 130 / 43
  • Ticaret 30, (%100)
Herhangi bir engel vb. Almıyorum. Ancak takipçi analizi gibi uygulamalara kaytlitliyim bu sorun teşkil ediyor olabilir mi?

umayya40@gmail.com

• Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
umayya o uygulamanın insafiyetine bağlı bi unf programı benim yerime tanımdağım kişileri beğenmemi sağlıyordu

• Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 130 / 43
  • Ticaret 30, (%100)
Evet ben de tanımadığım bir kaç kişiyi takip etmiştim sonra çıktım. Takibi bırakanlar o görmek için sizin önerdiğini bir program var mı? İnstafollower vardı berbat oldu.

umayya40@gmail.com

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Mesela ilk etapda bu scriptler var oromatik takip ediyor begeniyor ger ibırakıyor bunları öneriri misiniz ? 50 k barajı nasıl geçilir ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
umayya baktım da bulamadım instafollower vardı ben premium almıştım (plus) kaldırıldı galiba. orhanciimen hocamın ticaret konusuna bakabilirsiniz yardımcı olacaktır.
umayya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Mesela ilk etapda bu scriptler var oromatik takip ediyor begeniyor ger ibırakıyor bunları öneriri misiniz ? 50 k barajı nasıl geçilir ?

Yukarıda da bahsettiğim gibi sayfanın türüne de bağlı biraz. Ama tavsiyem pamuk elinizi cebinize atıp paraya kıymak ve **Akıllıca reklam vermek** çözüm olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al