wmaraci reklam
lidertakipci

3000 TL ile Nasıl bir proje kurulur?

119 Mesajlar 17.952 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nuti nuti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 216 / 84
  • Ticaret 12, (%100)
Şimdi 3000 TL ile ne yapılır, ne site açayım demeniz yanlış olur neden derseniz aklınızda bir proje yoksa 3000 tl cebinizde kalmasında fayfa var. Ben e-ticaret sitesi aç derim birisi bayan çanta vs site aç der bu fikirler size uygun gelmeyebilir. Herkesin düşüncesi farklıdır ben bayan çanta sitesi aç dersem açarmsınız. Siz hangi işi severek yapabilirsiniz önce bunu düşünün ve buna göre hareket etmenizde fayda var

wmaraci
reklam

ferahi ferahi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Bence bayanlar üzerine ya çok az yapılan ama tutacak birşey yapın ya da yeni bir proje düşünün.Blog herkes yazıyor.Neden sizin bloğunuz tercih edilsin ki.E ticaret deseniz sürüyle var.
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

nuti adlı üyeden alıntı

Şimdi 3000 TL ile ne yapılır, ne site açayım demeniz yanlış olur neden derseniz aklınızda bir proje yoksa 3000 tl cebinizde kalmasında fayfa var. Ben e-ticaret sitesi aç derim birisi bayan çanta vs site aç der bu fikirler size uygun gelmebilir. Herkesin düşüncesi farklıdır ben bayan çanta sitesi aç dersem açarmsınız. Siz hangi işi severek yapabilirsiniz önce bunu düşünün ve buna göre hareket etmenizde fayda var

Fikriniz için teşekkür ederim. ama bende zaten amacım fikir alışverişi yapmak işte bu olabilir, yapabilirim dediğim projeye yönelmek.

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
1-Kadınlara yönelik blog kurulur, moda-giyim-saç ve cilt bakımı vs. üzerine yazılar yazılıp günlük 3-5k hit toplandığında e-ticaret ve forum sitesi açılır.Blogda tanıtılan ürünler tedarikçi firmalardan ucuza ithal edilip e-ticaret bölümünde satılır.

E-ticaret ve forum ile Uğraşamam diyorsan,

2-Uzman Tv gibi bir proje yaparak kadınlara yönelik bir video bilgi merkezi kurabilirsin, başlangıç için 3bin tl yeterlidir lakin ciddi derecede vakit ve para harcaman gerekebilir.
Onur07 Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Hacca giden ateist...
wmaraci
wmaraci

ugur1502 ugur1502 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 23 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Kadınlar için genelde kadın forumları veya çocuklarının resimleri veya o tür şeyler gidiyor. genelde bir kadının günlüğü olarak düşünürseniz onlarda tutabilir...
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

coveRTech coveRTech Reklam Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Reklam Danışmanı
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

ferahi adlı üyeden alıntı

Blog herkes yazıyor.Neden sizin bloğunuz tercih edilsin ki.E ticaret deseniz sürüyle var.

ferahi arkadaşım, internet camiasında milyonlarca forum var, sen niçin bu forumdasın? Bu mantıkla yatırım yapmaya kalkarsan aç kalırsın, mazallah.

#

E-ticaret ile ilgili karar almayı düşünecek kişinin, şunlar aklında bulunmalı:

Site domaini ile, hostu ile, yazılımı ile satın alınacak, tasarım yaptırılacak, link çalışmaları yaptırılacak, patentiydi, şirketiydi, sanal posuydu, faturasıydı derken... tek başına işin içinden çıkılmaz hâl alacak.

Yine de E-ticaret düşünülecekse gittigidiyor, sanalpazar gibi halihazırda domaini, yazılımı, grafiği, link çalışmaları, posu mosu hazır siteler üzerinden dükkan açarak satışlarınızı yapmanızı tavsiye ederim.

Eğer illaki bağımsız işletme kurmak istenilirse de indirdik.com, batangemi.com, bitenekadar.com siteleri e-ticarete iyi örnek diye düşünüyorum.

Ek Olarak:

Raphael adlı üyeden alıntı

2-Uzman Tv gibi bir proje yaparak kadınlara yönelik bir video bilgi merkezi kurabilirsin, başlangıç için 3bin tl yeterlidir lakin ciddi derecede vakit ve para harcaman gerekebilir.

UzmanTV sisteminin maliyeti yaklaşık 3 Milyon TL ve 7 yıl sürmüştür.

Saygılar...
GsliKahraman Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Tahterevallinin diğer ucuna oturup sayemde yükselen kişilere, sıkıldığımda kalkabileceğimi söyleyin

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Sizin herhangi bir web tecrubeniz varmi? Eger yoksa 3000 tl ye yazik olacagini dusunuyorum

HayLaz HayLaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Sen e-ticareti unut..! Çalıştıgım firmada ki sekreteleri takip ediyorum. akşama kadar saç modelleri makyaj,kıyafet vs. gibi şeylere bakıyolar...bunun üzeride yogun bir forum sitesi kurabilirsin. güzelde bir ekiple neden popüler olamayasın ki forumda kadınların sıkıntısına çözü bulabilirsin akıl verebilirsin yani kısacası dertleşebilirsin benim fikrim bu ?
Dilara

kişi bu mesajı beğendi.

Dilara Dilara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 210 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

HayLaz adlı üyeden alıntı

Sen e-ticareti unut..! Çalıştıgım firmada ki sekreteleri takip ediyorum. akşama kadar saç modelleri makyaj,kıyafet vs. gibi şeylere bakıyolar...bunun üzeride yogun bir forum sitesi kurabilirsin. güzelde bir ekiple neden popüler olamayasın ki forumda kadınların sıkıntısına çözü bulabilirsin akıl verebilirsin yani kısacası dertleşebilirsin benim fikrim bu ?

Fikirleriniz için teşekkür ederim, değerlendireceğim.

coveRTech coveRTech Reklam Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Reklam Danışmanı
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

HayLaz adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Sanırım konuyla ilgili çok bilindik ve yerinde bir örnek olacak: www.kadinlarkulubu.com

:cool:

Tahterevallinin diğer ucuna oturup sayemde yükselen kişilere, sıkıldığımda kalkabileceğimi söyleyin
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al