wmaraci reklam
lidertakipci

Steemit hakkında bilgilendirme

23 Mesajlar 1.686 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

haberhatti1 haberhatti1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
valla bız tr etıketını ılk 50 ye sokmuştuk demekkı batırdılar. ısmım @the world du bıraktım işi çünkü türklerin birbirine değilde yabancılara destek vermesınden dolayı. by yesılbag ıle orada baya yorumlaştık baya şeyler yaptık sırf ılk 50 gırelım dıye fakat bız yaparken dıgerlerı hıc cabalmıyordu bıraktım ben steemetı

https://istediginresim.blogspot.com/
wmaraci
reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

johntitor37 adlı üyeden alıntı

bende ocak ayından beri Steemit'teyim bugüne kadar 15.000 liranın üstünde kazanç elde ettim fakat şuan sbd ve steem'in çok düşük olması sebebiyle kazançlar çok düşük.

kullanıcı adınız nedir acaba özelden veya konuya yazar mısınız?

https://www.ozgurblog.net/

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar bu sitenin mantığını anlamadım bilen biri anlatsın. Sitede bildiğim kadarıyla reklam falan yok. Site nereden kazanç sağlayıp iki üç kelime bir şey yazdı diğerleri de oy verdi diye dolar yağdırıyor bu dağıttıkları parayı nereden temin ediyorlar. ?

İkinci şey bu para kazanma olayı makale yayınladıktan bir hafta sonra duruyor mu? Oy verilmesine rağmen sonradan kazanç artmıyor. Aydınlatacak kişiye selamlar.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
LiDYASIZ bu sorunuzun cevabını bir yerde okumuştum. Yanlış hatırlamıyorsam veri satışı vb konular olması lazım whatsapp muhabbeti gibi yani.

Ayrıca kendi kripto para birimleri olan steem reklamını yapıyor ciddi yatırım yapanlar oluyor 10 bin 20 bin dolarlar yatırıyorlar

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
wmaraci

mFrkan mFrkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 21 / 52
  • Ticaret 1, (%100)

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bu sitenin mantığını anlamadım bilen biri anlatsın. Sitede bildiğim kadarıyla reklam falan yok. Site nereden kazanç sağlayıp iki üç kelime bir şey yazdı diğerleri de oy verdi diye dolar yağdırıyor bu dağıttıkları parayı nereden temin ediyorlar. ?

İkinci şey bu para kazanma olayı makale yayınladıktan bir hafta sonra duruyor mu? Oy verilmesine rağmen sonradan kazanç artmıyor. Aydınlatacak kişiye selamlar.

Site aslında size nakit para vermiyor. Steemit'in en önemli özelliği blok zinciri tabanlı olması. Dolayısıyla siz upvote aldıkça Steem ve SBD kazanıyorsunuz. Bunlar da sistemin sahip olduğu kripto paralar. Tabi bu kripto paraların da piyasa da bir değeri bulunmakta.
1 hafta sonra yazdığınız yazının kazancı size yansıtılır ve sonrasında yapılan oylamalar size kazanç sağlamaz.

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Steem coin ile alakası yok diye okumuştum. Hatta kullanıcılara ödül olarak dağıttığı için coinin değeri düşüyormuş. Sen 10.000 dolar verip coin alıyorsun senin aldığın kadarını ona buna bedavadan dağıtınca ne olacağı belli.

Ruling34 Ruling34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 59 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

johntitor37 adlı üyeden alıntı

bende ocak ayından beri Steemit'teyim bugüne kadar 15.000 liranın üstünde kazanç elde ettim fakat şuan sbd ve steem'in çok düşük olması sebebiyle kazançlar çok düşük.

Bu sistemle aylık 300 - 500 lira civarı ek gelir kazanılabilir mi, kazanmamız için ne yapmamız gerekir?

mFrkan mFrkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 21 / 52
  • Ticaret 1, (%100)

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Steem coin ile alakası yok diye okumuştum. Hatta kullanıcılara ödül olarak dağıttığı için coinin değeri düşüyormuş. Sen 10.000 dolar verip coin alıyorsun senin aldığın kadarını ona buna bedavadan dağıtınca ne olacağı belli.

Şöyle bir durum var. Sistem kimseye bedavadan koin dağıtmıyor. O kadar basit bir mantığı yok. Steemit de kazanabilmek için sizleri birilerinin oylaması gerekiyor. Öyle her kullanıcıya çöp içeriklerden para dağıttığı yok. Örnek vermek gerekirse yazınızın sadece 1$ oy alabilmesi için sizi oylayan kişinin 10.000 Steem ile yatırım yapıp hesabını güçlendirmesi gerekiyor. Bunun karşılığı da nerden baksan 15.000$'a denk geliyor güncel kurlar üzerinden.

haberhatti1 haberhatti1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar steemette kazanmak ıstıyorsanız ıngılızce içerikler yazın ve steemıte faydalı eklentıler uygulamaları yazın sistem şu şekılde çalışıyor yazıyı yazıyorsunuz okuyanlar begenırse begenıyor fakat begenme de su sekılde begenen kişinin seviyesıne bağlı ve begenme gucune baglı kımısı 5 sdb lık begenıyor kımısı 0,01 sdb lık tamamen gucune baglı bildiğiniz makaleyı yazıyorsunuz mıllet okuyor dedıgım gıbı begenenlerın begenme gucune baglı benım tavsıyem baştada dedıgım gıbı steemet hakkında ve steemıte fayda olacak şeylerı veyahut yabancı dızılerı tanıtma gıbı şeylerı yabancı dılde yazın o zaman çok guzel kazanabılırsınız yoksa turkçe ile kazanmak o kadar kolay degıl. yabancı dıl bılen kısılerın çok güzel kazanç yapacak bir sistemdir

https://istediginresim.blogspot.com/

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

kullanıcı adınız nedir acaba özelden veya konuya yazar mısınız?

Sonicboom,evreninsirlari 1tane daha hesaba sahibim fakat onu yazmayacağım.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al