wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin Description ve Title Bölümü Değişmiyor

32 Mesajlar 3.261 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sharkf Sharkf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam uyarılarınız için çok teşekkür ederim ilk defa böyle bir işe giriştim çok fazla hatamın olduğunun bende farkındayım sadece bu site ile kalmayacağım diğer çalışmalarda bu hataları elimden geldiğince azaltacağım anaystic kodlarını alt tarafta koydum sayfanın neden geç yüklendiğini anlamadım normalde 5 saniyeden kısa 1-2 saniyede sayfanın tamamı yüklenirdi linklerimi doğru yaptığımı düşünüyordum sef link kullanmıştım ürünleri görüntülemede profilleri görüntülemede vs

wmaraci
reklam

cpolat cpolat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Masaüstü Yazılım & Web Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
dikkate aldığın için teşekkürler anında uygulanmış siteye bu güzel. şunu hiçbir zaman unutma bu bir kuraldır yaparsan sana fayda jQuery tanımlandıktan sonra js kodları çalışır. yani jquery-3.2.1 versiyonunu kullanmaya karar verdin güzel. bir sonraki yazacağın saf jquery kodları bunun altında tanımlanırsa çalışır. google analytics kodunu

yazan satırın da altına koy
yazdığın jquery kodu çalışmassa bil ki jquery'yi sayfana dahil etmeden önce kod çalıştırmak istiyorsun demektir. önce jqueryi sayfana dahil edersin sonra kendi kodlarını altına yazarsın.

ayrıca title etiketini açıklama satırı yapmana gerek yoktu aslında diğer türlü daha iyiydi hiç değilse google her sayfaya aynı title'yi kullanırdı. düzelt yani.

son olarak tekrar söylüyorum botlar açıklama satırlarındaki kodları da indexlerler ya kaldır yada kullan. boş yere sayfa yükü. boş kod satırı durmasın sitende. sayfanda birden çok head satırı var boş duran a tagı var. aslında bunları böyle öğrenmen güzel ama alışkanlık haline getirme. yeni başladığının farkındayım. Sharkf

• Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam çok teşekkürler tekrardan dediklerinize göre sitemi düzenledim script kodlarını alta aldım yorum satırlarını sildim titleyide düzelttim şimdi dahili css dosyalarımda çok fazla kullandım onlarıda yarın kaldıracağım şimdilik kapatıyorum yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi geceler hocam

• Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Masaüstü Yazılım & Web Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Sharkf sitene gir en üstte bir < işareti göreceksin o nerden geldi :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
yanlışlıkla eklenmiş :D

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Siteniz wordpress ise SEO eklentinizden değil ise kaynak kodlardan gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra kısa bir zaman içerisinde değişiklik olacaktır.

• Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam php ile yaptim index de istedigim.gibi gorunuyor ama linkini verip biryerde paylasmaya kalkinca malesef

• Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
şimdi dahili bütün css dosyalarını tek dosyada topladım sadece 2 sayfada head tagı kaldı onu headere alınca diğer dosyalarla çakışıyor mecburen umarım açıklamalar çabuk değişir

• Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Masaüstü Yazılım &amp; Web Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Sharkf şimdi biz nasıl bir kodlama yaptığını göremeyiz nasıl bir sayfa çağırma yöntemin var bilmiyorum ama konuyu takip ediyorum. product-detail.php dosya içerisinde iki head tagı var tagların içindekiler 1 css dosyası 1 stil tanımlama bunların yerleri yanlış. açık konuşmak gerekirse google'nin botlarının sayfana uğramasına bile şükretmelisin. şimdi darılmaca gücenmece yok. artı mobilde footer yani alt alan bozuk. sayfayı aşağıya indikçe navbarda yazı ve arka plan beyaz olduğu için takasim yazısı gözükmüyor.

• Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
@cpolat hocam bütün dahili css leri tek dosya da topladım ama product-detail sayfasın da ki resimleri görüntülemede kullandığım css dosyalarını header da tanımlayınca sayfalar karışıyor mecbur öyle yaptım footer i de bir şeylerle oynarken bozmuşum anlaşılan orayıda düzelticem

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al