wmaraci reklam

Seo reseller hakkında bilgi

15 Mesajlar 1.709 Okunma
wmaraci reklam

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Dediginiz ozellikteki minumum 10 ipli reselin fiyati bile aylik 200 tl hocam emin olun ucuza verilecekler is etmez bide size bu fiyatta bike sinirsiz degil maximum 150gblik alan verilir yuzde 15 cpu kullanabilirsiniz maximum piyasada ucuz bulamazsinjz vps dusunun ip10×15=150 tl cpanel whm 65tl bu toplam 250 tl kar etmesi icin size verilecek vpsde ise bu ozellik reseldede ayni ben piyasada ucuzcular yuzunden 3 sene ucretsiz sponsorluk verdigim 3000bin kisiyi barindiran ozel 6 kendime ait dcmi kapatip sattim yani bu islerde ucuz etin yagnisi iyi olmuyor diyceksinizki neden ucretli yapmadinjz millet ucretli yaptigimda mirin kirinda 3000bin kisiden 890 kisi ucretli calismak istedi yillik maximum veren 150 tl yillik bu verenlrde parayi vermeye basladiklari zaman dakka basi sunu acarmisin kaparmisiniz su konuda yardim edermisinjz dedi 3 senelik sponsorluktaki musterilerime 1 yil ucretli verdim ve zararimi cikarttim kapatip sattim yine acsam eminimki gelen cok olur 7/24 her anlarina tasimalarina kadar yardimci oluyordum onun icin bu fiyatlar asagisi piyasada barinamaz hocam

wmaraci
reklam

Creatingz Creatingz Creatingz | Dijital Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Ajans
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 454 / 169
  • Ticaret 40, (%100)
"İstediginizi anladim ve yapabilirim."
Cpanel yerine plesk tercih ederseniz lisans konusunda yardimci olurum,dilerseniz profilimden ve konularimdan referanslarımı inceleyebilirsiniz.

webdostu webdostu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 4, (%75)
webdostu.com üzerinden en ucuz fiyatlara alabilirsiniz.

ONE ONE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web hizmetleri - SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 8 / 154
  • Ticaret 11, (%82)

Snews adlı üyeden alıntı

Dediginiz ozellikteki minumum 10 ipli reselin fiyati bile aylik 200 tl hocam emin olun ucuza verilecekler is etmez bide size bu fiyatta bike sinirsiz degil maximum 150gblik alan verilir yuzde 15 cpu kullanabilirsiniz maximum piyasada ucuz bulamazsinjz vps dusunun ip10×15=150 tl cpanel whm 65tl bu toplam 250 tl kar etmesi icin size verilecek vpsde ise bu ozellik reseldede ayni ben piyasada ucuzcular yuzunden 3 sene ucretsiz sponsorluk verdigim 3000bin kisiyi barindiran ozel 6 kendime ait dcmi kapatip sattim yani bu islerde ucuz etin yagnisi iyi olmuyor diyceksinizki neden ucretli yapmadinjz millet ucretli yaptigimda mirin kirinda 3000bin kisiden 890 kisi ucretli calismak istedi yillik maximum veren 150 tl yillik bu verenlrde parayi vermeye basladiklari zaman dakka basi sunu acarmisin kaparmisiniz su konuda yardim edermisinjz dedi 3 senelik sponsorluktaki musterilerime 1 yil ucretli verdim ve zararimi cikarttim kapatip sattim yine acsam eminimki gelen cok olur 7/24 her anlarina tasimalarina kadar yardimci oluyordum onun icin bu fiyatlar asagisi piyasada barinamaz hocam

Hocam istediğim aynı kategoride olan sitelerimi farklı sunucularda açabilmek.

wmaraci
wmaraci

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
hocam her bir site için ayrı sunucular üzeri değil tek vps a class b class c class iplerle ancak dediğinz sistemi ayarlanabilir her bir ipi ayrı ayrı ülkeler olarak almanızı tavsiye ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al