wmaraci reklam

Adsense Çok Az Para Veriyor

14 Mesajlar 2.023 Okunma
wmaraci reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Gglog adlı üyeden alıntı

Mertcan demek istemişki aynı siteyi İngilizce açarsanız daha fazla kazanırsın. Aynı kategori aynı miktar ziyaretçi biri Türkçe biri İngilizce site hangisi daha çok kazanır? Ve bildiğim kadarıyla amerikan, İngiliz reklam verenlerin %30' ü Google'a %70'i site sahibine Türk reklam verenlerde %50/%50 vergilerden dolayı.

Yabancı sitelerin daha fazla kazandırdığı aşikar. Ancak Türkçe siteden kazanılmaz gibi bir yaklaşımı doğru bulamıyorum.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Benim'de türkçe sitelerim var ve gayette iyi kazançlar elde ediyorum. Sadece sitelerimin birisi ayda 1200 - 1400 gelir bırakıyor türkçe siteden kazanılmaz diye bir kural yok yabancı siteler TR oranla daha çok kazanabilir ama emin olun TR kaliteli site yaparsanız yabancıyı aratmaz kazanç konusunda.

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu

omerfablog omerfablog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** F**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 41 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Benim'de türkçe sitelerim var ve gayette iyi kazançlar elde ediyorum. Sadece sitelerimin birisi ayda 1200 - 1400 gelir bırakıyor türkçe siteden kazanılmaz diye bir kural yok yabancı siteler TR oranla daha çok kazanabilir ama emin olun TR kaliteli site yaparsanız yabancıyı aratmaz kazanç konusunda.
İmazanızdaki siteniz TBM oranı yüksek bir konuyla alakalı bir site benim ise yazdığım konunun TBM oranı düşük daha yeni ortaya çıkmaya başlamış bir konu konum ; DC Comics Marvel vs vs
Şimdi bu sıralar konudan uzaklaşmadan TBM oranı yüksek kelimeleri kullanmaya başladım bakalım etkisi nasıl olacak

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Aynı içeriğe, aynı hit'e sahip bir Türkçe bir İngilizce site olsun (Türkçe site Türkiye, İngilizce site İngilizce hiti alıyor olsun) İngilizce site her zaman fazla kazanır. Türkiye'de reklam veren bütçesi düşük, reklam tıklama oranları ortada sitenizin hiti de düşükse normal bu durum.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al