freelance iş ilanları

İnternetten Gerçek Para Kazandıran Bilgi Yarışması : Hadi

7 Mesajlar 1.780 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tazemuhendis tazemuhendis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 152 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Geçen gün iş yerinde, öğle arasında herkesin telefon ile uğraştığını gördüm.Telefonda bir kadın konuşuyor,sorular soruyor ve herkes tüm dikkatini o sorulara vermiş şekilde cevaplamaya çalışıyordu. Üstelik bu soruları soran kadında öyle sıradan biri değildi. Benim Leyla ile Mecnun dizisinden tanıdığım Müge Boz'du. Merakıma engel olamayıp bu yarışmanın ne olduğunu sorduğumda ise bana Hadi uygulaması olduğunu söylediler. Turkcell desteği ile geliştirilip piyasaya sürülen bir bilgi yarışması uygulamasıydı Hadi. Onu diğer bilgi yarışmalarından ayıran ise işin ucunda gerçek bir para ödülünün olması. Yani Hadi uygulamasını kullanarak para kazanmanız hem de çok büyük paralar kazanmanız mümkün. Peki Hadi uygulaması nedir,Hadi uygulaması ile nasıl para kazanılır,Hadi nasıl oynanır? Bu sorular belirdi aklımda. Daha sonra ben de oynamaya başladım ve hepsinin cevabını buldum oynadıkça . Şimdi de bu yazımda sizlere anlatmak istiyorum Hadi uygulamasını.

Hadi Bilgi Yarışması Nedir?
Hadi bilgi yarışması Türkiye'nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Hadi en çok aranan ve indirilen programlar arasında yerini aldı.
Günde İki Kez Canlı Yayınlanan Yarışma; on iki soruyu doğru cevaplayan herkese gerçek para ödülü Vadediyor. Binlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğundaysa başarılı oyuncu Müge Boz oturuyor.

Hadi Bilgi Yarışmasından Nasıl Para Kazanılır ?
Hadi oynayarak para kazanma olayı tamamen sizin bilginizle alakalı. Neredeyse her gün 12.30 ve 20.30 saatlerinde gün içinde iki kez canlı olarak başlatılıyor yarışma. Yarışmaya katılabilmek için telefonunuzun uygulama marketinden Hadi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha sonra belirtilen yarışma saatinden 15 dakika önce girerek beklemelisiniz. Yarışma başladığında otomatik olarak uygulamada ekrana geliyor yarışma. Müge Boz size sırayla kolaydan zora doğru 12 adet soru soruyor . Siz de bu sorulara doğru cevap vermeye çalışıyorsunuz. Soruları doğru cevaplayabilmek için tam olarak 10 saniyeniz oluyor. Yani sorunun cevabını internete yazıp bakayım derken süre bitiyor. Toplamda 3000 tl'lik bir ödül var. Bu ödül 12'De 12 yapan kaç kişi varsa hepsine eşit olarak paylaştırılıyor. 20 TL ve üzeri bir bakiyeye sahipseniz IBAN numaranızı kullanarak parayı çekebiliyorsunuz.

Hadi Bilgi Yarışması Ücretli mi?
Şimdi diyeceksiniz Hadi herkese böyle bol bol para dağıtıyor. Kesin ücretli bir uygulamadır Hadi. Ama öyle değil arkadaşlar. Hadi tamamen ücretsiz bir uygulama. Hep de ücretsiz kalacak gibi duruyor.

Hadi'de Nasıl Joker Kazanılır ?
12 sorunun 12'sine de doğru cevap vermenin zor bir iş olduğunun Hadi yapımcıları da farkında. Bu yüzden oyunda joker hakkı sunmuşlar. Joker, eğer bir soruyu yanlış cevaplarsanız yarışmaya devam etmenizi sağlıyor. Final sorusu hariç her soru da kullanılabiliyor. Her maç bir tane joker kullanma hakkınız var. Yanlış yaptığınızda jokeriniz otomatik devreye giriyor yani sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Peki Hadi'de joker nasıl kazanılır, yok mu Hadi joker hilesi dediğinizi duyar gibiyim. Joker kazanmanın tek bir yolu var arkadaşlar. O da uygulamaya yeni oyuncu kazandırmak. Bir kişi uygulamayı indirdikten sonra referans kısmına sizin adınızı yazarsa bir tane Joker kazanabilirsiniz.
kaynak:https://www.tazemuhendis.net/2018/07/hadi-bilgi-yarsmasi-nedir-hadi-para-kazanma.html

wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Yazının tamamını ekleyip sonunda link veriniz!
tazemuhendis

kişi bu mesajı beğendi.

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1358
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Tutacağını sanmam, açık ve net batar.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Hadi uygulamasını bende baktım bir ara bir yarışmada 12 soraya geldiğinde ve bildiğin de 2 3 tl kazanıyorsun çünkü atıyorum 12 soru bilen kişi sayısı 3000 kişi oluyor.

wmaraci
wmaraci

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

mxaksoy adlı üyeden alıntı

Tutacağını sanmam, açık ve net batar.

Tutmuş gibi görünüyor incelerken soru esnasında 100k vardı ilk soruda bir çoğu elendi botmudur bilemem
mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1358
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
onurkaplan hocam yakında emin olun haberler vs. çıkacak. Bot tur.

tazemuhendis tazemuhendis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 152 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar iki gün önceki yarışmada çok az kişi bildi ve adam başı 175 TL düştü ....

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al