wmaraci reklam
lidertakipci

Özgün içerik yazarı ort. Maaşı

28 Mesajlar 2.979 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Günlük 8-10 makale ancak yazılır. 2000-2500 tl maaş en az çalıştığım şirketlerden biliyorum

wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Bunun ederi asgari ücret değildir. Sabahtan akşama kadar hiç kalkmadan makale yazacak adam bulman zor iş hocam. Makina mı bu adam günde bana kalırsa maksimum 15 makale yazar bir insan ki onu yazarken de geberir sanırım. Ayrıca bir odaya mahkum edip bütün gün bir odada makale yazan adam maksimum 1 hafta yazar. Oda duvarları üzerine gelir. Şahsen ben bilgisayarımı alıp bazen sahilde bazen ise Starbucks'ta oturup rahat rahat yazıyorum. Bu sebeple meblağ bu kadar düşük olmamalı aradığınız adam büyük sabra sahip ve başarılı bu işi severek yapan bir kişi olmalı.
Lions mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Olması gereken minimum 2000 ama piyasada asgari ücretle iş arayıp, iş bulamayan, bulanların da asgari ücretle memnuniyetle çalıştığı kişiler var.
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

-Bura komple benim.

staticiation staticiation YesilSEO.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO, İnternet, Yazılım, Tasarı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 48 / 32
  • Ticaret 13, (%100)
2000 TL en az.
Lions

kişi bu mesajı beğendi.

Yeşil SEO İnternet Hizmetleri
wmaraci
wmaraci

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Lions Makale sayısını 700 gibi bi rakamda tutmadım farkındaysanız, özgün kaliteli 350 kelimelik bir makaleden bahsediyorum. Ben size fiyatlandırmayı sordum ama onu yanıtlamamışsınız. Kusura bakmayın belirtmeyi unutmışum.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
2500 TL en az. Asgari ücret diyenler emeğin e sinden anlayanlardır.
Heisenberg0133 mxaksoy aylakmumya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
devrimedia görüşleriniz için teşekkür ederim :)
umutali kimse makine değilden kastınız nedir? Bu çalışma şartlarında çalışan bir çok içerik yazarı var. Görüşleriniz için teşekkürler.
Vtcam hocam 350 kelimelik bir çok makale çıkar. Onun dışında 8-10 makaleyi ben freelancer olarak bu işi yapanlardan sipariş etsem daha uyguna gelmiş olur. Görüşleriniz için teşekkür ederim. :)
BerkinAKTAŞ kesinlikle katılıyorum hocam zaten bir insan iş ortamında rahat olmazsa çalışmanın da çalıştırmanın da bir amacı yok. Çalışmaya teşvik ettirecek onun işlerini kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar yapılması gerek. Aslında bakarsanız gerçekten bu işi "yazar" niteliği ile yapmak bir nevi sabır ve azim özelliklerini taşımayı gösteriyor.
msa52 evet hocam, maalesef...
@[staticiation](userid:19321) teşekkürler hocam.
@[Backlinkcigeldi](userid:78558) hocam aslında bakarsanız hakettiği o ama 500 TL gibi inişler veyahutta çıkışlarda olabilir maaşta. Çünkü işveren olmak da şu devirde zor. O nedenle meslek ne olursa olsun işçilerinde işletmeyi biraz idare etmeleri gerekiyor. Bu da ekipteki yazarın veya diğer arkadaşların lideri sevmesinden işini sevmesinden iş ortamını beğenmesinden mümkün olur. Yoksa kimse böyle bir ortamda çalışmak istemez. Görüşleriniz için teşekkürler. :)
BHA

kişi bu mesajı beğendi.

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

devrimedia görüşleriniz için teşekkür ederim :)
umutali kimse makine değilden kastınız nedir? Bu çalışma şartlarında çalışan bir çok içerik yazarı var. Görüşleriniz için teşekkürler.
Vtcam hocam 350 kelimelik bir çok makale çıkar. Onun dışında 8-10 makaleyi ben freelancer olarak bu işi yapanlardan sipariş etsem daha uyguna gelmiş olur. Görüşleriniz için teşekkür ederim. :)
BerkinAKTAŞ kesinlikle katılıyorum hocam zaten bir insan iş ortamında rahat olmazsa çalışmanın da çalıştırmanın da bir amacı yok. Çalışmaya teşvik ettirecek onun işlerini kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar yapılması gerek. Aslında bakarsanız gerçekten bu işi "yazar" niteliği ile yapmak bir nevi sabır ve azim özelliklerini taşımayı gösteriyor.
msa52 evet hocam, maalesef...
staticiation teşekkürler hocam.
Backlinkcigeldi hocam aslında bakarsanız hakettiği o ama 500 TL gibi inişler veyahutta çıkışlarda olabilir maaşta. Çünkü işveren olmak da şu devirde zor. O nedenle meslek ne olursa olsun işçilerinde işletmeyi biraz idare etmeleri gerekiyor. Bu da ekipteki yazarın veya diğer arkadaşların lideri sevmesinden işini sevmesinden iş ortamını beğenmesinden mümkün olur. Yoksa kimse böyle bir ortamda çalışmak istemez. Görüşleriniz için teşekkürler. :)

Siz bir ofiste mi bulacağınız arkadaşı çalıştırmayı düşünüyorsunuz? Bu kişinin sigortası falan yapılacak mı ?
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
BerkinAKTAŞ hocam sadece olası plan hazırlıyorum, ben bir kuruluş kurmak istiyorum. Bu kuruluş tabii bir ofis içerisinde olacak. Bu ofisin aylık bana maaliyetini hesaplıyorum. Ortalama bir analiz yapıyorum.
Tabikide sigorta, yol ve yemekte bizim tarafımızdan karşılanacak. Piyasadaki ortalama maaşlarını merak ettiğim için bu konuyu açtım. Herkese hakkını vermek zorundayız.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Makale ve kelime sayısına göre değişkenlik gösteren bir durum bu. Ayrıca 10 saat yazıyor olsanız bile, bu 10 saat içerisinde sürekli yazmanız mümkün değil. İnsanın başı dönüyor (kendimden biliyorum :)). O yüzden makale yazarak ayda 2.500 TL kazanan bir arkadaş olduğunu sanmam.
YakupYLDZ hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al