wmaraci reklam

Web Tasarım, E-Ticaret, Grafik Tasarım veya farklı alanlarda iş arıyorum.

9 Mesajlar 986 Okunma
wmaraci reklam

DARHALL DARHALL skype: d4rhall Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba değerli forum üyeleri. Adım Ahmet. Ankara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü mezunuyum. Etimesgut'ta ikamet ediyorum. Mezun olduğum için iş arayışındayım. CV dosyam mevcuttur. Kısaca yaptıklarımdan ve yapabilceklerimden bahsedeyim. İlgilenenler için hem sertifika ve kurs belgelerimin olduğu online CV hemde 1 word sayfası uzunluğundaki kısa CV mi atabilirim.

Öncelikli olarak kariyer hedefim; Bilişim teknolojisi ekipmanları ve ürünleri satış ve pazarlama uygulamalarını yapmak ve yönetmek. Firma stok - satış izleme programları uygulamaları, veri tabanları oluşturma ve veri güvenliği hizmetleri. Web tasarımı ve uygulamaları. SEO hizmetleri alanlarında ilerlemeyi düşünüyorum.

Yapabildiklerim;

• Power Point ile etkili sunumlar hazırlama
• Grafik Tasarım (Photoshop - Corel Draw Sertifikalarım mevcut.)
• Web Tasarım
• Webmaster
• SEO
• Editörlük
• Wordpress, Blogger (Blog tabanlı) siteler kurma, eklentiler - temalar yükleme, içerik girme.
• SMF, Mybb, Vbulletin, DLE, Xenforo (Forum tabanlı) siteler kurma, eklentiler - temalar yükleme, içerik girme.
• Prestashop, Opencart, Woocommerce (E-ticaret tabanlı) siteler kurma, eklentiler - temalar yükleme, ürün girme.
• Reseller, Cpanel, WHM Panel yönetimi ve işlemleri
• N11, hepsiburada, gittidiyor gibi sitelere ürün girişi, stok takibi, ürün güncelleme işlemleri.
• Uploader
• Format atma, kasa temizleme, program - oyun yükleme, dizi - film atma işlemleri. (Elimde 8 tb lik harici harddisk arşivim var. İçerisinde oldukça geniş bir yelpazeye sahip dizi - film - oyun - program - e book - belgesel vs. mevcut. WIN XP, Vista, WIN 7, WIN8, WIN8.1, WIN10 kurulumlarını sorunsuz yapıp lisanslayabiliyorum. UEFİ kurulumda yapabiliyorum. Yani konu başlığında belirtiğim farklı alanlarda olan kısımdan birisi bilgisayar ofisi olan bir yerde de çalışabilirim tamir, onarım, bakım gibi işler için.)
• Siber güvenlik alanında da giriş seviyesindeyim ilgim var. Bir çok etkinliğe ve eğitime katıldım bunun sonucu aldığım belgelerde mevcut. Ayrıca CCNA sertifikamda mevcut giriş seviyesinde.
• Temel C# bilgisine sahibim çok detaylı üzerine gitme şansım olmadı ama bu alanda da kendimi geliştirmek isterim.
• SQL Server 2008 kurulum ve T-SQL sorguları yapabiliyor database oluşturup bir biri ile bağlantısını yapabiliyorum (Sertifikam mevcut.)

Online olarak CV içinde sertifikaların linkini de paylaştım. Kurmuş olduğum websitelerini referans olarak gösterebilirim. Grafik tasarımda da bitirme projesi olarak kurumsal kimlik çalışması mevcut elimde paylaşabilirim.

Grafik tasarım konusunda orta düzeydeyimdir. Biraz paslandım ne yazık ki uzun süredir kullanmadığım için ama kullandığımda kısa sürede tekrar hatırlarım

Lafı fazla uzatmadan öncelikli olarak bu alanlarda, olmazsa başka alanlarda kendimi geliştirebileceğim iş arıyorum. Tercihen Ankara içi ama şehir dışına veya yurt dışına seyehat engelim bulunmamakta. Yeşil pasaportum mevcut. Maaş konusunda anlaşabilirsek Ankara'dan taşınıp şehir dışında çalışabilirim.

Zaman ayırdığınız ve okuduğunuz için teşekkür ederim. Yardımlarınızı bekliyorum.
ornitorenkperi mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

post işleri,wp smf kurulumları ve eklentileri,harici harddisk dolumu işleri yapılır.
wmaraci
reklam

ornitorenkperi ornitorenkperi Ne Mutlu Türküm Diyene Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 12 / 17
  • Ticaret 5, (%100)
PM den özel görüşelim konu linki ile..
DARHALL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

ornitorenkperi adlı üyeden alıntı

PM den özel görüşelim konu linki ile..

PM attım. İlginize teşekkürler.

post işleri,wp smf kurulumları ve eklentileri,harici harddisk dolumu işleri yapılır.

Saradeever Saradeever WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek ithalat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 2 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, pm alabilir miyim lütfen?

www.shimmer.com.tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

Saradeever adlı üyeden alıntı

Merhabalar, pm alabilir miyim lütfen?

PM attım ilginize teşekkürler.

burakeo burakeo Hareket Sonucun Yarısıdır Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek web
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 218 / 114
  • Ticaret 19, (%95)
pm lütfen

1 Ayda İnternetten 4 Bin Lira Kazanmak : https://www.youtube.com/watch?v=V5ktweu_39o

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

pm atılmıştır.

kadocix18 kadocix18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Basit bi moda sitesi kurmak istiyorum sahis adina tahmini ne kadar tutar ?

bartowski bartowski WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
hareketli banner işi için pm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al