wmaraci reklam
lidertakipci

steemit.com Nasıl kaynak yaratıyor ?

13 Mesajlar 1.109 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Steemit yazılar için nakit ödemeyi bizzat yapmıyor. Size dijital varlık tanımlıyor, borsada bunu almak isteyenler size ücret ödüyor. Ha derseniz bu uzun sürer mi, ekonomi teorisine az biraz hakimsem Steemit’in ilerde şiddetli patlayacak bir balon olduğunu söyleyebilirim.

.
wmaraci
reklam

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)

ONE adlı üyeden alıntı

johntitor37 Hocam beş haneli rakamlar XX.XXX şu şekilde olmakta. Biz bu rakamları 13 adet ingilizce siteyle kazanıyoruz. Açıkcası merak ettim. Sizi itham altında bulunmadan ödeme kanıtlarını öğrenebilir miyim ? Birde Türkçe mi yoksa İngilizce mi olarak giriyorsunuz içerikleri ? Bir kaç öğrenci arkadaşım iş için bana başvurmuştu onları bu alana yönelte bilirim sanırsam.

Hocam son 3 aydır bendede tık yok biz bu kazançları bu sitenin ilk dönemlerinde kazandık ödeme kanıtı kısmında şöyle söyleyebilirim bu sitede kazançlar hesabınıza steem veya sbd coinleriyle yansıyor, site bizzat kendi hesabından size para yatırmıyor. Steemit'teki kullanıcılar oy verme gücüne bağlı olarak sizin gönderinize bir nevi beğendiği için bağışta bulunuyor yani oyluyor. Tüm hesaplarımı gösteremem ama en çok kazandığım hesaplardan birinin linkini buraya bırakıyorum hala hesapt duran paraya bakarak anlayabilirsiniz durumu.
Steemit.com/sonicboom
Şuan kazanç için bir yol gösteremem çünkü bende kazanamıyorum, dediğim gibi ilk zamanlarında çok kazandım.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

Dashertman Dashertman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad U** M**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkürler cevaplarınız için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al