wmaraci reklam

Link tl nin dolandırıcılığına dur diyen neden yok?

14 Mesajlar 2.161 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Güncelleme yaptıklarında linklerim kırıldıgı için kullanmayı bırakmıştım. bici vici kullanıyorum dolar üzerinden ödeme yapıyorlar. Link tl hem kullanıcı tarafından sevilmiyor hemde paylaşımcılar sorun yaşadıgı için. panda tl de benim gözümde kullanıcı tarafından sevilmeyecektir ve ileri zamanda link tl nin izinden gidecekler diye düşünüyorum.

wmaraci
reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

theredor adlı üyeden alıntı

denemek için bir hafta kadar önce siteme flash reklam ekledim. 23TL bakiye olmuş ve ödeme günü ödemediler.

Bu ayın 17'sinde göndermesi gerekirken bu gün ödemişler hemen.

http://prntscr.com/khrk1n

Ben sonunda olayı tamamen anladım, sitesine bot hit çektirenler veya linkleri tıklatırken kendi defalarca tıklamış kişileri yani sistemi kandırmaya çalışanları ilk önce banlamıyorlar, son güne kadar o kişiden hit kazanıp en son gün banlıyorlar.

Bu da olmazsa kafalarına göre banlıyorlardır.

numara, mail vs. sansürleseydiniz iyi olurdu. ne olur ne olmaz. hile hurda olanları ödeme günü banlıyorlar o ayrı konu. lakin adamların sözde kalitesiz trafik diye bir olayları dahi var. link geçmeyi bilen bir site kitleniz varsa, o reklamlarda tel onayı vb. gibi şeylerle kandıramadıkları için kalitesiz trafik diye banlıyorlar. bu derece yani. bot hit falan konu değil.

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
hocam numara veya mail adresini görüp görmemeleri önemli değil forumdakilerin. Zaten ticaret yapan birisiyim forumda.

Bu arada dediğiniz doğrudur hocam fakat benim düşüncem başka. Adult link paylaşanlar oluyordu facebook gruplarından, bu kişiler günlük 3 - 5tl olarak kazanıp ay sonunda da sorunsuz parasını alıyordu. Kısacası kitle ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Bir tanıdığım vardı günlük hitleap gibi sitelerden azar azar trafik çekiyor, flash ve pop-up reklam eklemişti ve 4 aydır ödeme alan kişi bot hiti ekleyince banlanmıştı.

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
.....

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al