wmaraci reklam
lidertakipci

Siteyi kapatınca çıkış yapıyor? Yardım

5 Mesajlar 658 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Mfa95 Mfa95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Selamun alrykum. Şuanda hâlâ testler yapıyorum. Kullandığım tema Jnews. İlginç bir şekilde özellikle mobilde siteye giriş yapıyorum lakin tarayıcıyı kapatınca bazen , kapatmadan da veya mobil ram temizleyince SEBEBİN BİR TÜRLÜ BULAMADİM siteden çıkış yapmış oluyor yani yeniden giriş yapmak gerekiyor.

Bilgisayarda bu sorun yokmuş gibi geldi bana. Mobilde de daha önce olmuyordu bir kere böyle oldu yayinlanlanmamis site olduğu için siteyi komple silip tekrar kurdum düzelmişti. Şuan yine aynı sorun var. Şöyle soyleyim hiç bir kodda değişiklik yapmadım veya fazladan eklenti eklemedim yani durduk yere oldu.

Acaba cookie yerine session olarak mı kaydediyor diye düşündüm. Chrome devtool dan baktım cookie olarak kaydediliyor. Kaynak kodu hangi dosyaya yazdıklarını bulamadım karışık bir sistemleri var. Bu neden oluyor sebebi nedir? Ve nasıl çözülür bilginiz var mı acaba? Site hâlâ test aşamasında yani affınıza sığınarak güvenlik için paylasamiyorum şuan adresi :( teşekkürler

Edit:
Chrome devtool'dan tekrar kontrol ettim cookie oluşturma tarihi olarak 1969 yılını veriyor. Sorun bu mu bilmiyorum ama bunu nasıl cozebilirim? Belki düzelir

wmaraci
reklam

• Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel

• Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Yardım edebilecek yok mu? Zor durumda kaldım. Cookie 1969 senesi olarak kayıt yapıyor galiba ondan dolayı bunu nasıl düzeltebilirim??

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
server saatinizi kontrol edin isterseniz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
deryaerdil Hocam site 4 tane cookie kaydediyor. Diğer 3'ünün saati normal. Ama loged (oturum çerezi) 1969 tarih olarak oluşturuluyor. Başka server da da aynı temayı denedim orda da sorun aynı. Cookie kayıt tarihine kodlarda nereden ulaşabilirim. Yada function kodu var mıdır acaba?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al