wmaraci reklam

DVR kayıt cihazları hakkında fikirleriniz lazım

4 Mesajlar 543 Okunma
wmaraci reklam

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar 16 adet kameramız var, 4 tanesi 1080p 12 tanesi 720p.

Bunlar için 1 terebayte kapasiteli bu kameraları destekleyecek, ip olmadan xmye gibi programlarla internetten bağlanabileceğimiz 16 kanallı DVR kayıt cihazı önerisi almak istiyorum.

Güvenlik firması çok uçuyor bende sektöre hakim değilim, kazıklanmadan bir çözüm önerirseniz sevinirim.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Bu cihazların hemen hepsinin yazılımı aynı ve hatta ürünlerde aynı sadece dış görünümü ve markası değişik oluyor. Yani A firmasından da alsan aynı cihaz B firmasından da alsan aynı cihaz. Geneli çinden aynı firmadan farklı etiket ve markalar bastırılıp getiriliyor. Cihazın üzerine istediğin markayı yazdırıp sipariş verebiliyorsun. Oyüzden markalara çok takılıp aşırı oaralar ödeme.

Ben teknik serviste iken segment bilgisayarın ürünlerini kullanırdık everest, s-link vs. Sağlam makinakardı sorun yaşamıyorduk makina taraflı genelde, ama senede bir besleme adaptörünü değiştirmek gerekiyordu oda 5-10 lira bir şey.
hepsiburada vs. yerlerden uygun fiyata alabilirsin diye düşünüyorum.

Ayrıca balitech ürünleride fiyat olarak makul ürünler.
CokAsi

kişi bu mesajı beğendi.

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Bu cihazların hemen hepsinin yazılımı aynı ve hatta ürünlerde aynı sadece dış görünümü ve markası değişik oluyor. Yani A firmasından da alsan aynı cihaz B firmasından da alsan aynı cihaz. Geneli çinden aynı firmadan farklı etiket ve markalar bastırılıp getiriliyor. Cihazın üzerine istediğin markayı yazdırıp sipariş verebiliyorsun. Oyüzden markalara çok takılıp aşırı oaralar ödeme.

Ben teknik serviste iken segment bilgisayarın ürünlerini kullanırdık everest, s-link vs. Sağlam makinakardı sorun yaşamıyorduk makina taraflı genelde, ama senede bir besleme adaptörünü değiştirmek gerekiyordu oda 5-10 lira bir şey.
hepsiburada vs. yerlerden uygun fiyata alabilirsin diye düşünüyorum.

Ayrıca balitech ürünleride fiyat olarak makul ürünler.

Şimdi güvenlik firması kameraları kurdu sonra aşağıdaki cihazı taktı ve 1750 fiyat istedi bu cihaza. Cihaz 2 defa HDD sorunu verdi.

https://www.neutron.com.tr/urun/16-kanal-1080n-ahd-dvr/659

bizde bu hdd sorunu yüzünden cihazın 2.el olabileceğini düşünüp üründen vazgeçtik. Sonra fiyatlara baktım hdd hariç 750 tl civarında.

tüm bu segmentteki cihazlar da ip gerektirmeden internetten xmeye gibi uygulamalarla bağlanıp kameraları izleyebileceğimiz ve bu görüntü kalitesinde kayıt yapabilen bir model önerebilir misin everestten.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
AHD modellerinden birini seçebilirsiniz. Bu modeller daha yeni ürünlerdir.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al