wmaraci reklam
lidertakipci

Bi' Webmaster Sevgilimiz Olmadı ki Evlenelim Diyenler?

26 Mesajlar 3.779 Okunma
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Webmaster linci yemesem bari :D

Webmaster değilim mesleğim bu değil yani fakat birebir aynı meslekten aynı işten biriyle beraber olmak bana hiç çekici gelmiyor ya.

Zıt kutup misali, bana farklı şeyler katabilecek bir insan daha çekici geliyor. Hayat tek kutuptan ibaret değil sonuçta. Düşünsenize ev ortamındasınız çat çat çat klavye sesleri geliyor sürekli, ortak sohbet konusu şu siteden bu kadar kazandım ne sitesi açsak, bu domainle napsak falan hiç hoş değil bence. Biraz zıtlık olacak ki farkındalık yaratılsın. Sizi bu fikir başta cezbetse ilerleyen zamanlarda hayatınızı cehenneme çevirecek bir şeye dönüştürebilir.

Bu webmasterların belirli bunalım ve cinnet geçirme periyotları var birde. Ortalama senede en az bir kez bıktım bu işlerden moduna giriyorlar.

Onu geçtim, yine bir cinnet anındasınız işten bunaldınız kafa dağıtmak istiyorsunuz kız arkadaşınızı aradınız.
-Alo Canım Naber
+Ne olsun seo işlerini hallediyorum

O anda sağ göz seğirmeye başlar, akabinde gelen titreme ve soğuk terle birlikte "Delirttiniz Lan beni" moduna girmeniz işten bile değil.

Muhtemelen birçoğu bu konuya kazanç ve biriyle aynı paydada buluşabilmenin verdiği haz olarak bakıyor lakin o durum öyle değil maalesef. Webmaster dediğiniz kitlenin çoğu asosyal insanlardan oluşuyor zaten. Yapılan iş de bunu gerektiriyor biraz. Bel ağrısı çeken göz ovuşturup, saatlerce pcye bakmaktan ara ara pencereden dişarı araba farı görmüş tavşan gibi bakan insanlar.

Sosyalliğe, eğlenceye,adrenaline kısaca yaşamaya bu kadar ihtiyacı olan insanların kendileri gibi biriyle iliskiye başlaması, ne bileyim fantezi bir durum bence. Yani hür irade ile istenebilecek bir şey değil.

Bunu isteyen kişilerin bilinçaltında yalnızlığın verdiği biri beni anlasın isteği yatıyordur. Onu da bu şekilde elde edemezsiniz. En azından büyük birçoğu

---ŞAHSİ FİKRİM---
KDOGAN Yeninesil44 ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
1tane webmaster yeter, 1tanede aşcı lazım açlıktan helak oluyoruz günde 3 öğün ev yemeği 2 tanede atıştımalık tatlı felan yapılsa evde güzel olurdu :D
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Evlenince webmaster oluyor mecburen. Evlendikten sonra ki 2. doğum günümdü eşimden hediyem.
Isten geldiğimde açık bırakılmış bilgisayarimda, sublimtext görüntüsü tam olarak şöyleydi.

iyi ki dogdun canım

seni seviyorum

Tabi daha sonra ki doğum günlerimde daha valid bir kutlama beklerdim, tagları kapatmak gibi. Olsun bu da bişey...

KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

BerkayDincer BerkayDincer Mobile Programmer Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Mobile & Network Arts
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 111 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Kenndi adınıza konuşun :) hepiniz.... :) Üstelik Evleniyoruz'da :))

(saldıracaksınız bana şimdi)
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)

Weyso adlı üyeden alıntı

İngilizce makaleler yazsa,adsense uzmanı olsa,bir sitesi olsa, aylık geliri 5000 olsa,ne iyi olurdu be !

Başkan çikolata fıstık olsun mu üstünde :D :laugh:
KDOGAN Weyso

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

AhmetA AhmetA Türkçü Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 38 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Valla ben en son denedim. Olmuyor ya, aynı kutuplar birbirini iter gibi bir durum söz konusu benim için. :)
KDOGAN 62673

kişi bu mesajı beğendi.

ahmetacikgoz.com.tr | KtyProject
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al