wmaraci reklam
lidertakipci

Vps konusunda bilgi sahibi kişiler

8 Mesajlar 905 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

joetr1 joetr1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Aktif olarak UP/Down işlemleri yapan vps konusunda bilgiye sahip kişiler yardımınıza ihtiyacım var pm atabilir misiniz ?

Webmaster & Coder
wmaraci
reklam

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Ne konuda yardım gerekmektedir ? bunu belirtirsen daha hızlı yardım alırsın. Yardım edecek kişi pm atmaz.

joetr1 joetr1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
THEX3T4R Vps satın alım konusunda aktif olarak kullanıp up/down yapan ve iyi performans alan bi kişinin önerisine ihtiyacım var. Laf olsun diye VPS hizmeti veren bi siteden almak istemiyorum.

Webmaster & Coder

SancarSaran SancarSaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 4 / 111
  • Ticaret 0, (%0)
VPS ten ne performansı bekliyorsun ?.

VPS le iyi wordpress çalıştırılmaz mesela. VPS te performans senin üzerine yazacağın yazılımla alakalı.

Yani o kadar iyi bir şey kuracaksın ki. CPU - Ram değil IO bitecek önce. PHP ile zor (c tabanlı frameworkler ile belki pHalcon vs).

Sonra providerin sağlam bir apisi olacak, sana dakikalık en azından saatlik fatura kesecek. Node açıp kapatmak için Sonra sen o api üzerine gelen yüke göre kendi başına node açıp kapatan ve bu nodlara sorunsuzca yayılabilen bir şey kuracaksın.

Özetle, VPS kendi başına autoscale edebilen bir alt yapı ile avantajlıdır, ki gereken yüke göre node açıp kapatıp işletme maliyetini düşürsün.

Benim sorum şu. Senin madem bu seviye işin var burada işin ne ?

wmaraci
wmaraci

EditAbi EditAbi Hosting Provider Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hosting Provider
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

SancarSaran adlı üyeden alıntı

VPS le iyi wordpress çalıştırılmaz mesela. VPS te performans senin üzerine yazacağın yazılımla alakalı.

Yani o kadar iyi bir şey kuracaksın ki. CPU - Ram değil IO bitecek önce. PHP ile zor (c tabanlı frameworkler ile belki pHalcon vs).

Sonra providerin sağlam bir apisi olacak, sana dakikalık en azından saatlik fatura kesecek. Node açıp kapatmak için Sonra sen o api üzerine gelen yüke göre kendi başına node açıp kapatan ve bu nodlara sorunsuzca yayılabilen bir şey kuracaksın.

Özetle, VPS kendi başına autoscale edebilen bir alt yapı ile avantajlıdır, ki gereken yüke göre node açıp kapatıp işletme maliyetini düşürsün.

Arkadaş sadece up/down vps alacağım, tecrübesi olan varmı demiş. Siz atı alıp uzağa gitmişsiniz, arkadaşın istediği ile sizin anlattığınız tamamen alakasız. Sanırım ben bu işi biliyorum modundasınız da yanlış konu.

Konuyu açan arkadaşa yardımcı olabilirim iletişime geçerse.

İyi çalışmalar.
onurkaplan

kişi bu mesajı beğendi.

Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
M. Kemal ATATÜRK

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)
Ne istediğinizi buraya yazmalısınız. Burası forum.

SancarSaran SancarSaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 4 / 111
  • Ticaret 0, (%0)

EditAbi adlı üyeden alıntı

Arkadaş sadece up/down vps alacağım, tecrübesi olan varmı demiş. Siz atı alıp uzağa gitmişsiniz, arkadaşın istediği ile sizin anlattığınız tamamen alakasız. Sanırım ben bu işi biliyorum modundasınız da yanlış konu.

Konuyu açan arkadaşa yardımcı olabilirim iletişime geçerse.

İyi çalışmalar.

Muhtemelen haklısın. Modunda değilim, öyleyim, ancak arkadaşın anlatmaya çalıştığı şeyi kaçırdığımı hissediyorum.

özetle aradığı unmetered bandwidth vps

https://afterburst.com/unmetered-ssd-vps

aylık 10 dolara varmış.

Uyarın için teşekkürler, bu gün bir şey öğrenmiş olduk..

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

SancarSaran adlı üyeden alıntı

Sen en anlatmışın öyle up down yapmak istemiş alt tarafı sen wordpress girmişin sonrada adama senin buarada bu iş için ne işinnvar demişin

Senin bu kafayla burada ne işin var.

Sorunuza gelecek olursanız up down için vds almanı öneriyorum ben onlardan daha iyi performans aldım forumda satan kişilerden bakabilirsin ticaret puanı yüksek ve 1 2 saat deneme istersin sorun olmaz.
EditAbi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al