wmaraci reklam
lidertakipci

Hosta atınca çalışmama

2 Mesajlar 408 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cresties Cresties WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Back-End ve Siber Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

ÇÖZDÜLÜ

Merhabalar. Bu sorunu illa ki yaşayan olmuştur.

Ben localhost üzerinde çok güzel bir şekilde dosya oluşturup içeriğini editleyebiliyorum. Fakat bunu hosta taşıdım. Hata alıyorum ve dosya oluşturamıyorum. Bunun nedeni nedir?

Şöyle ki örneğin ben "sitem/klasorler/dosyalar/dosyam.php" sayfasına girince 404 veriyor fakat FTP'den de baktım bu dosya orada mevcut. "sitem/klasorler/" kısmına giriyor fakat "sitem/klasorler/dosyalar/" kısmına girmiyor ben "sitem/klasorler/test" adında bir klasör oluşturdum fakat ona bile girmiyor 404 veriyor.

Bunun sebebi nedir? base kontrolü yaptım localhost'ta kalmamış.

1. Sorun Çözümü: Edit bunu çözdüm .htaccess yapısıyla alakalıymış onu atmamışım. Şöyle bir hata alıyorum sadece;
---------------------------------------------------------------------------------------
[20-Aug-2018 15:07:50 UTC] PHP Warning: copy(../../klasorler/Dosyalar/dosyamm.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/sitem/public_html/admin/islem/islem.php on line 660

Normalde localhost'ta böyle bir hata almıyorum. Ben dosya kopyalama işlemi yaptırmayı denedim fakat yapmıyor hostta.

2. Sorun Çözümü: arkadaşlar hostta her yazıma dikkat ediliyormuş. Ben "Dosyalar" diye arattım ama "dosyalar" adında olduğu için bulamıyormuş. Bunu da "strtolower" ile çözdüm.

wmaraci
reklam

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
Çözümü belirtttiğniz için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al