freelance iş ilanları

Bir bakarmisiniz kafamda ki sorular buyuk

30 Mesajlar 2.883 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ofisyazari ofisyazari Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik-Reklam
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaslar merhaba,suanda ismini vermedigim ancak forumda iyi isler yapan bir firma ile 4 aydir calismaktayiz. 4 aydir 1 krs bile alamadim. O zaman vericem bu zaman para gelsin falan diye hep oyaladi. Asil simdi konuya gelelim.

Simdi arkadaslar 4 ay once calismaya basladik neyse aylik odeme zamani geldi odenmedi birseyler oldu devam edelim falan diye diye odeme yapmadi. Daha sonra 1.5 2 ay once arkadas yazilim kurucam yuklu odemem var dedi beni idare et bende sana ne kazandiysan 0.5 katini vericem dedi. Yani 1000 tl kazandiysam 500 tl extra odeyecekti. Bende tamam dedim. Ancak bende yazarlara yolluyorum odeme yapmam gerek 500 tl yollarmisin dedim. Oda sen hallet onlari ben iste x kati i odiycem dedi. Bende kabul ettim tamam reel de is bulur oderim dedim.
Her neyse yazdikca yazdik falan gunler gecti 1.5 ay once kendisine dedim ki bana 350 400 tl yollarmisin. Oda yollarim haftaya dedi tamam dedim. Baktim tekrar odeme yok. Tabii ki bu araliklarda hep calisiyoruz. Sonra dedim ki bana haftalik 100 tl yollarmisin en azindan tesfik olur calisma hevesimiz olur ve cebimde para olur dedim. Tabii ki yollarim dedi. O parada hic gelmedi bana.

Simdi arkadaslar ben bu arkadasi bu ve baska bir forumda sikayet etsem sizce hakli cikarmiyim ? Bilgi verirmisiniz lutfen ? Ayrica hukiki yollarada basvurucam. 1000 tl parada olsa kimse babasinin hayrina calismiyor..

Ayrica konuyu hic acmiycaktim ancak beni heryerden engelledi ve kanima dokundu acikcasi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 07.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik-Reklam
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Ayrica sunuda ekleyim,ben askere gidecegim kasimda,tum odemeleri ekim sonlarina dogru yapacak diye anlasmistik. Ancak gecen hafta yazarlarin biri kopya makale gondermis. Ona da ben kendim duzenlerim kusura bakmayin dedim. Diger gun hastaneye yattim. Geldigim de de yazmadim dogru. Ancak 10 tl bile olsa insanin sevki kirilmamasi icin yollanmaz mi ya ?

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
yazısmalarınız vs. kayıtları gönderirseniz bu şahsı ifşa etmiş olursunuz ki bu başkalarının da mağdur olmamasını sağlar.
89911

kişi bu mesajı beğendi.

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda

muhammetdkaya muhammetdkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 146 / 136
  • Ticaret 4, (%100)
yazışmalar varsa ekleyin

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik-Reklam
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Hersey mevcut hocam,wp gorusmemiz skype gorusmemiz. Sadece hakli cikarmiyim sizce ?

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
yazısmalarınızı gönderirseniz haklı çıkarsınız. tabi karşı tarafın sunacaklarıda önemli

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda

• Üyelik 07.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik-Reklam
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Karsi tarafin sunacagi tek sey kasimda anlasmistik simdi istiyor demesi. Onuda acikladim haftalik 100 dedim tamam dedi 400 yolla dedim tamam dedim gorusmeler var. Ayrica arada sekmeler oluyordu onlari soyler %100 baska hic bir sey yok. Anlattiklarim eksiksiz sekilde anlattim.

89911 89911 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 21 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
ofisyazari kardeş yerinde olsam forumun şikayet kısmı var tüm belge dökümanlarınla birlikte paylaş sen ifşa etmiyeyim işimiz yürüsün diyorsun da yarın öbürgün seni düşürdüğü duruma başkalarını da düşürecek hem forum için de kötü bir durum.

• Üyelik 07.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik-Reklam
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Yok hocam ben bir daha is yapmam asla. O yuzden isim yurusun diye degil. Adam forumda kurumsal kimlik satin almis. Sonra kimsegin ekmegiyle oynamak istemedim. Ama haklisiniz.

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Bugün senin hakkını vermeyen yarın bir başkasının hakkını vermez. Açın şikayet konusu ne kadar kurumsal görelim.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al