wmaraci reklam

Site kurma konusunda tecrübeli abiler

5 Mesajlar 738 Okunma
wmaraci reklam

Battymind Battymind WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle selamun aleyküm abilerim bazı projelerim için baştan sıfırdan yazılmış web sitesi gerekiyor genellikle wordpress tabanlı uğraşıyordum lakin artık wordpress temaları basit kaçıyor tam senkronize olmuyor sizden alacağım tavsiye tecrülerinizi bekliyorum sıfırdan html css php ile bir site nasıl kurulur kodlar hangi alana yazılır nasıl olur teşekkürler hepinize

wmaraci
reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Öncelikle HTML ve CSS üzerine yoğunlaşmalısınız. Bootsrap framework öğrenirseniz HTML ve CSS öğrenim süreci çok hızlanır. Youtube'da Bootstrap 4 dersleri diye aratırsanız zaten bulabilirsiniz.

Ek olara Udemy'de zaten bu konuda eğitimlerden zibilyon tane vardır. Arattığınızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Bootstrap 4 ile kendi çizdiğiniz ya da hedefinizdeki tasarımları kodlayabilediğinizi fark ettiğiniz an, aynı aramaları PHP 7 için yapmanızı öneririm. Kısa sürede olacak şeyler değil.

Bu sizin iradenize bağlı bir şey. Belki 1 yıl belki 5 yıl içerisinde belli bir seviyeye geleceğinizden eminim.

İyi forumlar ve iyi çalışmalar dilerim...

// Edit

Ve aleyküm selam...
ASametYildirim Battymind

kişi bu mesajı beğendi.

Battymind Battymind WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim dediklerinizi yaptıktan sonra temellerini tamamen kendimin attığı istediğim siteyi siteleri yaratabileceğim değil mi

K4R4NI K4R4NI God of Movie Sites Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master | Developer
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 27 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Battymind Hocam,

Öncelikle css ve html üzerine yoğunlaşmanız gerekecek. Ama çok dert etmeyin zorlandığınız yerde veya yapamadığınız yerde buradan sorun cevaplayalım. Ayrıca hazır şablonlar internette hazır mevcut her şeyi kendinizin yazmasına gerek yok. Script yapımcıları bile böyle yapıyor. Ben Google Play üzerinde Bulunan TOD Kitap okuma Uygulamasını siteye entegre etmeye çalışıyorum. Biraz tecrübeliyim denebilir.

İyi çalışmalar...

>> God of Movie Sites
wmaraci
wmaraci

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Battymind adlı üyeden alıntı

Hocam değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim dediklerinizi yaptıktan sonra temellerini tamamen kendimin attığı istediğim siteyi siteleri yaratabileceğim değil mi

İstikrar başarıyı getirir derim her zaman, geri dönüşünüz için ben teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Umarım hedeflediğiniz çalışmaları tamamlarsınız... Hiçbir yıkıcı mesaja aldırmayın, olumsuz mesajları göz ardı etmeyin ancak sizin motivasyonunuzu düşürmesine de izin vermeyin.

Biz de bu yollardan geçtik. Zamanında psikolojik saldırılar bu proje tutmazlar o kadar olmazdı. Şu an fark ediyorum ne zaman bir Türk yazılımcı şu projem var diye konu açsa, tutmaz yapıldı derler. O yüzden projenizi kendinize saklayın.

Bu mesajı okuyan arkadaşlara da önerimdir bu...

Tekrar iyi çalışmalar dilerim....
polat38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al