wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Hesap Satısı Ve Ardından Gelen Cozemedigim Sorun?

3 Mesajlar 554 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
Bundan 3-4 ay once forumda birine pinli adsense sattım. Herşey iyi bir şekilde gitti ve işlem tamamlandı. Mail devretmedim. Alan kişinin mailine yöneticilik verdim ve kendimi hesaptan çıkardım. Buraya kadar sorun olmadı. Bu sattığım kişi hesaptaki isimi ve adresi değiştirmediğini söyleyip benden yardım istedi benim maile yine yöneticilik verdi ve ardından ben değişimi gerceklestirdim ama bu değişim benim kendi mailimde oldu. Çünkü hala ana mail benimki gözüküyordu ve kişi hala mail değişimi için kendi mailini onaylamamıştı. Kendisine onaylaması için birkaç sefer mesaj attım onayladım dedi ama onay gözükmedi. Daha sonra beni hesaptan çıkarın dedim ve daha bakmadım yakın bir zamanda yeni bir adsense için başvuru yapınca adsenseiniz var ibaresi gördüm ve adsense girince yönetici olmadigim halde hesapta 3. Tekil şahıs olarak bulunmaktayım. Sorum; ben bu hesaptan kişiye sattığım hesap zarar görmeden nasıl kurtulabilirim. Yani o hesaptan kendimi nasıl çıkarabilirim?

Hesaba girdiğimde yönetici panelini göremiyorum. Ama site ekleyebiliyorum ve adres değişikliği yapabiliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

harbi46 harbi46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 34 / 76
  • Ticaret 50, (%100)
Hocam tavsiyem yeni mail ile adsense başvurusu yapın. Daha önce adsense hesabı almış olduğunuz mailinizi bir daha adsense için kullanmayın.

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
harbi46 yeni bir mail ile alirim ama bu mailden o adsense hesabını nasıl ayiracagim. Asıl sorunum bu :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al