Alan adı almayı düşünüyorum hangi siteden almak hesaplı olur?

16 Mesajlar 1.849 Okunma
smmexpress

KeremMert KeremMert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşlar 2 3 tane alan adı alıcam ucuza hangi sitelerden alabilirim hesap kartıyla

Günde 14 TL'ye reklam vermek ister misiniz ?
wmaraci
reklam

Hattushil Hattushil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1050
  • Beğeniler 101 / 137
  • Ticaret 34, (%100)
godaddy'de %90 kampanyası varmış.

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Namecheap e de bakabilirsiniz

DetaylarBurada DetaylarBurada WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek YÖNETİCİ
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
en iyisi natro abicim ve şu ana kadar en uygun fiyat veren 7.99 dolar .com domainler daha ucuzunu bulamazsın birde uyarayım sakın goodadyden alma çünkü 9.99 TL yani 10 TL gibi fiyatlar gösterip satın almaya gittiğinde 100 TL lik fiyatlar dayıyorlar yani çakallık yapıyorlar hem türk firması natro hemde 7 /24 müşteri hizmetleri var www.natro.com
bQnyy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

caneraltinel caneraltinel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci & Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 33 / 35
  • Ticaret 26, (%100)

DetaylarBurada adlı üyeden alıntı

en iyisi natro abicim ve şu ana kadar en uygun fiyat veren 7.99 dolar .com domainler daha ucuzunu bulamazsın birde uyarayım sakın goodadyden alma çünkü 9.99 TL yani 10 TL gibi fiyatlar gösterip satın almaya gittiğinde 100 TL lik fiyatlar dayıyorlar yani çakallık yapıyorlar hem türk firması natro hemde 7 /24 müşteri hizmetleri var www.natro.com

şu yorumu görünce yorum yapmadan geçemeyeceğim;
yıllardır godaddy müşterisiyim ve bahsi geçen şekilde fiyat yanıltması ile karşılaşmadım.
10 tl diye girdiğinde yanında sana ek hizmet ekliyor sepetine koruma 3 yıllık web barındırma vs. gibi bu durumda 10 tl 100 tl gelebilir ama sepette otomatik eklediği ek hizmetleri kaldırırsan ilk gördüğün fiyata aldığını göreceksin.
Godaddy destek konusunda profesyonel şimdiye kadar 1 kere desteğe ihtiyacım oldu o zaman da Türkçe destek yoktu fakat (o zamanlar ingilizcem yetersizdi) destek elemanı anlaşabilmek için elinden geleni yaptı translate kullandı telaffuz edemeyince dinletti tabi bende ona translate den dinlettim ve bir şekilde anlaşıp sorunumu çözdü klasik Türk firmaları gibi kestirip atmadı, aradığımda Türkçe destek yok diyip kapatabilirdi.

Sonuç olarak 8-10 yıldır kullandığım ve son derece memnun olduğum firmayı kötülemen üzdüğü için açıklama yapma gereği duydum.

Barındırma olarak Godaddy, Alan adı olarak onlinenic kullanıyorum.
Saygılar..

Ek: zamanında natro da bir takım sıkıntılar yaşadıktan sonra natro ile bir daha hiç çalışmadım gerek piyasaya göre bazı yerlerdeki x2 fiyatları ve hız problemleri nedeniyle vazgeçmiştim. Şu sıralar nasıldır bilemiyorum.

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 129 / 137
  • Ticaret 30, (%100)
caneraltinel Vay canına 12 yaşından beri sektördesiniz hocam.
xGhos PadThai

kişi bu mesajı beğendi.

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
Şu an en ucuz hostinger var deneyebilirsinuz

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)

caneraltinel adlı üyeden alıntı

şu yorumu görünce yorum yapmadan geçemeyeceğim;
yıllardır godaddy müşterisiyim ve bahsi geçen şekilde fiyat yanıltması ile karşılaşmadım.
10 tl diye girdiğinde yanında sana ek hizmet ekliyor sepetine koruma 3 yıllık web barındırma vs. gibi bu durumda 10 tl 100 tl gelebilir ama sepette otomatik eklediği ek hizmetleri kaldırırsan ilk gördüğün fiyata aldığını göreceksin.
Godaddy destek konusunda profesyonel şimdiye kadar 1 kere desteğe ihtiyacım oldu o zaman da Türkçe destek yoktu fakat (o zamanlar ingilizcem yetersizdi) destek elemanı anlaşabilmek için elinden geleni yaptı translate kullandı telaffuz edemeyince dinletti tabi bende ona translate den dinlettim ve bir şekilde anlaşıp sorunumu çözdü klasik Türk firmaları gibi kestirip atmadı, aradığımda Türkçe destek yok diyip kapatabilirdi.

Sonuç olarak 8-10 yıldır kullandığım ve son derece memnun olduğum firmayı kötülemen üzdüğü için açıklama yapma gereği duydum.

Barındırma olarak Godaddy, Alan adı olarak onlinenic kullanıyorum.
Saygılar..

Ek: zamanında natro da bir takım sıkıntılar yaşadıktan sonra natro ile bir daha hiç çalışmadım gerek piyasaya göre bazı yerlerdeki x2 fiyatları ve hız problemleri nedeniyle vazgeçmiştim. Şu sıralar nasıldır bilemiyorum.

Ben de bunu görunce yorum yapmadan geçmeyeceğim. Aynısı başıma geldi satın alma ekraninda fazla fiyat biçiyor. Yeni hesap olduğu halde. Neden bilmiyorum bi alamadım. Sadece bir sefer 1 dolar gösterdi satın alım ekranında. Sayfa yenilenince tekrar yüksek fiyat biçti yine alamadım..

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

DetaylarBurada adlı üyeden alıntı

Sepet ekranına geçtiğinizde ücretin yükseltilmesinin sebeplerini incelemeyi denediniz mi? Sepete ek hizmetler eklenir ve domain süresi 1 yıldan fazla seçilir. Ek hizmetleri silip domain yılını bire indirdiğinizde indirimden faydalanabilirsiniz. Elektronik alışverişte sizin gibi deneyimsiz ve bilgisiz olanları düşürebilmek için tasarlanmış bir yöntem bu. Hakaret gibi algılamayın ama yaptığınız yorum avlanmak istenen bu kesimden olduğunuzu gösteriyor.
caneraltinel

kişi bu mesajı beğendi.

.

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 723
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Godaddy her banka veya kredi kartı için bir defa 10 tlye alan adı alabilirsiniz. Bu arada otomatik ödeme açık oluyor ve kartı iptal edemiyorsunuz farklı bir kartla değiştirebiliyorsunuz sadece bunu dikkate alarak işlem yapınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al