wmaraci reklam

PSD Tasarım Yapmak Ne İşime Yarar?

13 Mesajlar 1.063 Okunma
smmexpress

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

Jelibon adlı üyeden alıntı

O zaman kısaca bahsedeyim mesela sitenin home about works services ve contact gibi sekmeleri teker teker psd dosyası halinde var. Direk Satış için psd leri karşı tarafa veriyoruz olay bitiyor mu sistem bu şekilde mi işliyor.
Ben canım sıkıldık ve boş vakit buldukça birşeyler yapıyorum elimde hazır böyle bütün sekmeleri hazır 5-6 site tasarımı var

Eğer forum benzeri bir yerde satacaksanız bildiğim kadarıyla öyle işliyor. Evento gibi bir servis üzerinde satış yapacaksanız bildiğim kadarı ile tasarımın onaylama sürecinden geçmesi gerekiyor sonrasında siparişi yapana otomatik teslim ediyor.

wmaraci
reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar herkese paylaştığı bilgiler için ve bu yardımlaşma duygusunu bitirmediği için teşekkür ediyorum. Bildiğim birşeyi aktarıyım bende. Envato'da veya başka yerlerde genel olarak kafanızdan ölçülerle olmuyor diye biliyorum. Yaptığınız PSD tasarımda herşeyi klasörlemeniz lazım ve cetveller ile ölçülü bir şekilde çalışmanız lazım diye biliyorum...

Jelibon Jelibon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Php Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Envato'da araştırdım dediğiniz gibi sanırım olay biraz karışık. Şimdi o zaman satmak istesekte böyle tam bir yolu yok forumlar daha kesin çözüm gibi duruyor

https://github.com/ahevr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al