wmaraci reklam
lidertakipci

MEDYABAYİM.COM | Sürekli Güncel ve Çalışan Servisler | Tüm Instagram Hizmetleri | Ana Bayi Farkı | 7/24 Canlı Destek

418 Mesajlar 141.472 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 138.638
sessos
sessos
30 23.958
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
advertseo
wmaraci reklam

ersincayan ersincayan Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%80)
Genel bir sorun vardır, birazdan düzelir.

wmaraci
reklam

fotohasandavetiye fotohasandavetiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Davetiyeci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
8 Ekimden 18 ekime kadar 10gün de 0.90TL olandan hep denedim ilk günlerde o servis aktifti 7-8tl anca harcayabildim sürekli 1-3-5-10-20 max 25 takipci atıyordu günde 50-60 kez takipci gönderme isteğinde bulunuyordum sürekli kısmi gönderiyordu en sonunda o servisi kökten kapattılar ve 2.5tl 1000 takipci paketi geldi hemen atar diye. anlıycanız burasıda cozuttu. 2-3tl 1000 takipciye satanlar olnca skntı olmuyor atıyor. 20tl yi anca öyle bitirebildik sonuç 1haftada 7k ya düştü. 20tl= 7k şaka gibi :) neyse burayıda klasörde kara listeye alalım bakalm.

instagram instagram Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)
Enflasyonla Topyekün Mücadele kapsamında bir çok serviste indirim yapılmıştır. 1K Instagram Takipçi 0.40 TL'den başlayan fiyatlarla. Ayrıca 1 TL'nin altında bir çok servis eklenmiştir.

Fiyatlarımızı en ucuza alarak, ülke ekonomisine bir nebze destek olmak istedik. Bol satışlar.

yanke1068 yanke1068 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
ya şu forumda alabileceginiz en kaliteli smm panel diyebilirim destek olsun takipçi olsun fiyat olsun teşekkür ediyorum +ref de alındı

wmaraci
wmaraci

kdrshn kdrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam iyi güzel hoşta keşke bir'de şu canlı desteğe tahmini bekleme süresi en geç 1 dakika yazmasanız, onun yerine cevap verilmeyecektir yazsanız.
Birde sitenize keşke parolayı unuttum tarzında bir eklenti veya her ney ise yapsanız. Yada Sitenize size ulaşmak için bir iletişim sayfası açsanız da biz ve müşterilerimiz mağdur olmasa keşke....

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!!

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)
kdrshn 2 Canlı destekle ilgilenen arkadaşımız mümkün olan en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Bize ulaşamamanız mümkün değil, en kötü ihtimal whatsapptan ulaşırsınız.
Siz ve müşterilerinizin yaşadığı mağduriyeti anlamadım ama foruma 08:53 de bu mesajı yazmışsınız canlı destek 09:00 ile 03:00 arasındadır.

Şifremi unuttum özelliği çok yakında eklenecektir.

kdrshn kdrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
SunDay Hocam 1. olarak Dün akşam Canlı desteğinizin mesai saatleri içerisinde yazdım ortalama da 30 dakika kadar bekledim.
2. Whatsapp numaranız yazıyor mu sitede bulamadım.
3. Bu kadar açıklama yapmak yerine haklısınız deyip alttan alıp isterseniz bilgilerinizi iletin şifreyi sıfırlayalım deseniz de bende mağdur olmasam. :)
Saygılar,

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!!

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
Sürekli saçma saçma smsler atıyorsunuz 1k 0.40 tl diye siteye giriyoruz öyle bir servis yok sonu 5898 numaraları telefonu listenizden çıkarın aksi halde şikayette bulunacağım

youtube bayi

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)
http://mas.lc/bJtH linkine tıklayıp numaranızı iletirseniz SMS gelmeyecektir. 1K Takipçi 0.40 şeklinde SMS attığımızda siteye girip baktınız mı? Mesaj attığımız gün baksaydınız bu fiyata servisimizin olduğunu ve aktif gönderim yaptığını görürdünüz.

Attığım tüm SMS'ler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) na uygundur. Şikayet talebinde bulunabilirsiniz.

Medyabayim üzerinden ticket yada canlı destek üzerinden de iletmiş olsaydınız SMS gelmemesini sağlardık.

Gerçekten konuyu baltalamak için yazılan yorumlar çok sırıtıyor arkadaşlar, bunlara vakit harcamayınız. Bir sorununuz olduğunda lütfen bana ya da medyabayim üzerinden ekip arkadaşlarıma ulaşınız. Kaç gün önce attığımız SMS le ilgili çok kolay çözülebilecek bir olayı buraya yazmanızda iyi niyet göremiyorum.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)

kdrshn adlı üyeden alıntı

SunDay Hocam 1. olarak Dün akşam Canlı desteğinizin mesai saatleri içerisinde yazdım ortalama da 30 dakika kadar bekledim.
2. Whatsapp numaranız yazıyor mu sitede bulamadım.
3. Bu kadar açıklama yapmak yerine haklısınız deyip alttan alıp isterseniz bilgilerinizi iletin şifreyi sıfırlayalım deseniz de bende mağdur olmasam. :)
Saygılar,

1. Arkadaşlarımızın yemek saatine denk gelmiş olabilir.
2. Doğrudan konu görseli üzerinde whatsapp numaramız vardır.
3. Bu kadar açıklama yapmamın sebebi bundan sonra yaşanabilecek benzer sorunları daha hızlı çözebilmemiz için bilgilendirme yapmak. Bana PM atsaydınız mesela şimdiye kadar çoktan çözülmüştü. Ya da bu konudaki mesajınızda medyabayim kullanıcı adım: xxxx dir şeklinde bir bilgi ekleseydiniz size PM'den yeni şifrenizi iletebilirdim.

Mağdur olmanızı ister miyiz hiç. Daha hızlı ve sistemli çözümler sunmaya çalışıyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al