wmaraci reklam
lidertakipci

Aylık Net Gelirli Smm Panelimi Ucuza Satıyorum

3 Mesajlar 511 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

RendMedia RendMedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 60 / 42
  • Ticaret 6, (%100)
Site adresi : PM atan ciddi alıcılara söylenecektir.
Site için istenen fiyat : 3500 TL
Sitenin açılış tarihi: 30.03.2018
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sosyal Medya Hizmetleri ( smm panel )
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği, üyeleri ve apileri ile satılıktır.
Hosting dahil midir: değildir fakat bir süre idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

El bebek gül bebek büyüttüğüm smm panelimi üniversite nedeni ile satıyorum. Sosyal medya hizmetleri ve siteleri hakkında 5 yıllık tecrübem ve geçmişim var. Bu sitemi tüm tecrübelerimi topladıktan sonra açma kararı vermiştim ki bu karar beni yanıltmadı ve çok kısa bir sürede hedefime ulaşmamı sağladı. Malesef üniversite sebebiyle sitemi satmaya karar verdim. Emeğim ve uğraşım çok fazla olduğundan dolayı sadece gerçekten emin olduğum kişiye vereceğim.

Script diğer smm panel scriptlerinden değildir tamamen özel yazılım olmakla birlikte 2 haftada bir yazılımcı tarafından güncelleme getirilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda yazılımcımızdan rica edip özellik ekletme şansınızda vardır. Siteyi alan kişiye yazılımcıyla alakalı gerekli bağlantılar verilecektir.

Aylık ne kadar gelir bırakıyor diye soracak olanlar için buradan verebileceğim özet cevap aylık sizin reklamınıza ve hizmetinize göre 500 ile 1000 tl arası gelir bırakmaktadır. Sadece ciddi alıcılara gelirler kanıtlı şekilde atılacaktır.

Son olarak fiyat konusunda aklında soru işareti oluşacaklar için açıklamam şudur ; Site elime geldiğinden itibaren 5 bin TL den fazla yatırım ve site giderine ödeme yaptım. Reklamlar ve özellikle sitenin yazılımından bahsetmekteyim. Site satışı için sunduğum fiyat tamamen benim zararıma fakat emek verdiğim siteyi üniveriteden dolayı bir kenara atılıp çökmesini istemedim.

LÜTFEN SADECE CİDDİ ALICILAR MESAJ ATSINLAR.

https://yazsor.com
wmaraci
reklam

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
gelir ve hit görüntülerini ilana eklerseniz daha hızlı dönüşler alabilirsiniz. Yoksa yazılan yazılara göre sadece ne olduğun merak edenler pm atacaktır. İyi satışlar

site alımı yapılır.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Fiyat nedir ? Gelir durumu ekran görüntüler alabilir miyim ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al