wmaraci reklam
lidertakipci

Yazılım mühendisliği için hangi derslere yoğunlaşmalıyım

17 Mesajlar 1.239 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fbyazilim fbyazilim Selam. Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnternet ve Yazılım Uzmanı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
Psilocybin23 yetersizlik diye bir durum yok emin olabilirsiniz ben hiç çalışmadan meslek lisesinden girdim bu bölüme. 8 ay çalışsaydım 450 i puanı geçerdim.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

fbyazilim adlı üyeden alıntı

Psilocybin23 yetersizlik diye bir durum yok emin olabilirsiniz ben hiç çalışmadan meslek lisesinden girdim bu bölüme. 8 ay çalışsaydım 450 i puanı geçerdim.

evet belki fazla bir süre gibi geliyor ama ben mezun olalı 6 7 sene oldu o yüzden derslerle ilgili hiçbirşey hatırlamıyorum sağlık sebeplerinden ötürü ancak hazırlanmaya karar verebildim. ama bende başarılı olacağımı umuyorum inş

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

fbyazilim adlı üyeden alıntı

Merhaba, Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünde okuyordum lakin 2 senedir okulu dondurmuş durumdayım eğitimi beğenmememden ötürü. 250 gibi düşük bir puanla girdim ne kadar yüksek puan o kadar iyi eğitimdir bilginiz olsun sıkı çalışıp burslu bir özel üniversiteye girin devlet üniversiteleri bu konuda başarısız.

Bu konuda genelleme yapmanız yersiz. Ben Pamukkale Üni. mezunuyum. Teknokentinin kuluçka odaları olsun, eğitim düzeyi, seminerleri ve desteği göz ardı edilemez durumda bence. Çok fazla arkadaşım hocalarıyla beraber yüz binlerce liralık projeler gerçekleştirdi, Silikon Vadisi’nde staj yapan bir arkadaşım dahi oldu. Eğer sen oturup bana büyü yapsınlar süper öğretsinler ama ben bir şey yapmayayım dersen istersen Oxford’a git. Bütün okul hayatını barlarda kafelerde karı kızla bitiren birisi olmadığın sürece illa ki bir kapı açılır.

• Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
Eiffel uzun bir süredir bu sektördeyim eğer ki üniversite hocaları bir öğrencinin mevcut bilgisine ulaşamıyor ise yeterlilik açısından öğretim veya eğitim konuşulamaz. Ben üniversiteyi kazandığımda 3 üniversite vardı devlet olarak katü, fırat üniversitesi, manisa celal bayar. Pamukkale yazılım mühendisliği mezunu musunuz?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
Eiffel Eğer ki yazılım mühendisliği mezunu değilseniz asıl sizin yorumuma bu yazıyı yazmanız yersiz. orta okuldan meslek lisesine oradan üniversiteye kadar bilişim üzerine eğitim aldım ve ailem de bilişimci. Eğitimi görmenizi şiddetle tavsiye ederim. Pamukkale ünide yazılım mühendisliği var mıdır?

emrahtunc emrahtunc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 2 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Okuldan okula değişecek iştir ama fizik ve matematiği vermede çok zorlanan arkadaşlarımın arkadaşları olduğunu duydum :D

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Bence İstanbulda tam burslu özel kazanmaya çalış ileride iş açısından sıkıntı yaşamazsın. Fizikte herkes 8-12 arası yazmış ama sınavda ilk kısımda 7 fizik ikinci kısımda ise 14 fizik çıkıyor. Önerim en az yarısını yapman. Fiziğe önyargını kır başla. Ama yapamadan kazanamazsın diye bir şey yok diğer dersleri yüksek tutarsan rahat girersin.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al