wmaraci reklam
lidertakipci

Günlük 15 bin IP alan sitemizden nasıl para kazanırız

23 Mesajlar 3.029 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

derivative44 derivative44 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar sitemizin dili azerice ve google adsense ın desteklemediği dil oldugu ıcın adsense e kayıt olamadık. Sitemizden nasıl gelir elde ederiz ?

wmaraci
reklam

Kadirphp Kadirphp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Geliştirici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 20 / 48
  • Ticaret 5, (%100)
Dünyadaki tek reklam şirketi adsense değil, tonla şirket var.
Popup,banner, link kısaltma reklamları alabilirsiniz.
farego

kişi bu mesajı beğendi.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Kategoriye göre banner satışı yapabilirsiniz hocam eğer güzel bir trafiğiniz var ise tabi ki :) Birde farklı bir site kurun Türkçe olsun sonra onay aldıktan sonra bu sitenizde de reklam yayınlayın :)

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Farklı bir site ile onay alıp kendi sitenizde kullanabilirsiniz. Örneğin ben Arapça site ile AdSense onayı almıştım

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Farklı bir site ile onay alıp kendi sitenizde kullanabilirsiniz. Örneğin ben Arapça site ile AdSense onayı almıştım

ilk defa reklam işleriyle ilgieniyorum. pek bilgim yok. sizin yazdığınızdan 2 anlam çıkardım. hangisi dogru acaba ?

1-) farklı bır domaın ıle sıte kurucaz mesela turkce. onay alıcaz. azerice olan sitemize bu domaini baglıycaz.

2-) farklı bır domaın ıle sıte kurucaz mesela turkce. onay alıcaz. Google adsense bize reklam kodu verıcek. bız o kodları azerice olan sitemize yerleştiricez ? ama sanırım bu olmaz cunku verılen kod onay alınan site için olmuyor mu ?

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)

derivative44 adlı üyeden alıntı

ilk defa reklam işleriyle ilgieniyorum. pek bilgim yok. sizin yazdığınızdan 2 anlam çıkardım. hangisi dogru acaba ?

1-) farklı bır domaın ıle sıte kurucaz mesela turkce. onay alıcaz. azerice olan sitemize bu domaini baglıycaz.

2-) farklı bır domaın ıle sıte kurucaz mesela turkce. onay alıcaz. Google adsense bize reklam kodu verıcek. bız o kodları azerice olan sitemize yerleştiricez ? ama sanırım bu olmaz cunku verılen kod onay alınan site için olmuyor mu ?

2. Seçenek doğru olan. Adsense politikalarını ihlal etmediğiniz sürece reklam kodunuzu farklı sitelerinizde kullanabiliyorsunuz.

• Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
2. Seçenek doğru olan. Adsense politikalarını ihlal etmediğiniz sürece reklam kodunuzu farklı sitelerinizde kullanabiliyorsunuz.

Ama google un vereceği kod onay alınan domain için gecerlı olmayacakmı ? her sıtede kullanılabılırmı kı verılen kod. onay alınan domain ismi kodun içinde yer almıyor mu ?

Ercany Ercany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Sitelerim kısmına yeni siteni eklersen bi kodu tüm sitelerinde kullanırsın. Reklam kodunda sadece senin yayıncı kimliğin geçer domain geçmez.
farego

kişi bu mesajı beğendi.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

derivative44 adlı üyeden alıntı

Ama google un vereceği kod onay alınan domain için gecerlı olmayacakmı ? her sıtede kullanılabılırmı kı verılen kod. onay alınan domain ismi kodun içinde yer almıyor mu ?
hepimizin aynı, şöyle düşünün evet site üstünden başvurularak alınır, ama adsense bir anlamda TC numaranıza verilir, isterseniz 2 değil 502 siteniz olsun, aynı kodu kalan tüm sitelerinizde resmi olarak kullanırsınız, zaten kural bu, her sitenize bir adsense kodu almıyorsunuz (alamazsınızda) ola ki her siteye adsene kodu almak isterseniz her birine bir kimlik bir banka hesap numarası bulmanız gerekir. iyi forumlar

• Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sitelerim kısmına yeni siteni eklersen bi kodu tüm sitelerinde kullanırsın. Reklam kodunda sadece senin yayıncı kimliğin geçer domain geçmez.

Sitelerim kısmına azerice olan sitemiz eklenir mi ki ? cunku zaten desteklenmeyen dil diye rededildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al