lostyazilim

Biyoloji 9.Sınıftan Sorumluluk Bir El Atın :)

22 Mesajlar 3.263 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar benim yarın öğlen biyoloji 9.sınıftan sorumluluk sınavım var bilenler filan bir yardımcı olsa daha önceden tecrübe sahibi olanlar :D genel olarak ne soruluyor.?

wmaraci
reklam

FeMReY FeMReY Ey nefsim; ya ol, ya öl! Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Influencer
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 20 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Bence sen o sınavdan kal arkadaşım :) Gecenin bu saatine kadar çalışmamışsın belliki şimdide gelmiş dalgaya vurarak ne soruyorlar diyorsun. Emin ol şuanda sana bir faydası olsa bile gelecekte aynı şekilde devam edersen bir faydası olmaz. Aile büyüğün gibi konuşmak istemezdim fakat senin gibi birisiydim ama keşkelerle çürütmeyip ömrümü aklımı zamanında başıma aldım, sanada tavsiyem okul zamanı okul lafına uymalısın :)

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

FeMReY adlı üyeden alıntı

Bence sen o sınavdan kal arkadaşım :) Gecenin bu saatine kadar çalışmamışsın belliki şimdide gelmiş dalgaya vurarak ne soruyorlar diyorsun. Emin ol şuanda sana bir faydası olsa bile gelecekte aynı şekilde devam edersen bir faydası olmaz. Aile büyüğün gibi konuşmak istemezdim fakat senin gibi birisiydim ama keşkelerle çürütmeyip ömrümü aklımı zamanında başıma aldım, sanada tavsiyem okul zamanı okul lafına uymalısın :)

Şuan hayatım doğru yolda ve devlet işinde çalışıyorum şuanda masa başında 12 sınıftayım ben sınavı verdim sanıyordum vermemişim aradan sene ler geçti tam olarak hatırlamıyorum o yüzden fikir almak istedim ben her zaman sınavlara son gün çalışırım ezber yapıyorum yani. Önceden çalışşsamda birşey fark etmiyor, Kişilik yapısı diyelim

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)
Ben 1 hafta çalıştım 45 aldım, çok zor bütün kitabı ezberlemen gerek, full ezber istiyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

phatgit adlı üyeden alıntı

Ben 1 hafta çalıştım 45 aldım, çok zor bütün kitabı ezberlemen gerek, full ezber istiyor.

o kadarda abartmışsın :) genel sorular buldum internetten 15-20 tane derledim umarım faydalı olur sizlerdende birşey katmak istedim :)

FeMReY FeMReY Ey nefsim; ya ol, ya öl! Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Influencer
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 20 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

zekuda adlı üyeden alıntı

Şuan hayatım doğru yolda ve devlet işinde çalışıyorum şuanda masa başında 12 sınıftayım ben sınavı verdim sanıyordum vermemişim aradan sene ler geçti tam olarak hatırlamıyorum o yüzden fikir almak istedim ben her zaman sınavlara son gün çalışırım ezber yapıyorum yani. Önceden çalışşsamda birşey fark etmiyor, Kişilik yapısı diyelim

devlet işinde çalışıyorum şuanda masa başında 12 sınıftayım demişsin, tam olarak nasıl oluyor bu olay açıklayabilirmisin :)

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

devlet işinde çalışıyorum şuanda masa başında 12 sınıftayım demişsin, tam olarak nasıl oluyor bu olay açıklayabilirmisin :)

normalde okul açılınca stajerliğim başlıyacak tı ama çalışmamı beğendikleri için bu yazdan başladım şuan normal çalışıyorum okul açılıncada stajer olarak devam edicem.

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

Eğer bir kişi bir dersten sorumlu kalırsa lise boyunca vermezse diploma alamaz o dersi veresiye kadar.

• Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

phatgit adlı üyeden alıntı

Eğer bir kişi bir dersten sorumlu kalırsa lise boyunca vermezse diploma alamaz o dersi veresiye kadar.

biliyorum :) neyse konuyu dağıtmayalm

zer zer cakmakenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 999
  • Beğeniler 137 / 136
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam bende girdim. Tabii Biyoloji değil. Ama genel olarak bütün ünitelerden bir soru var :D Presedür çok garip değil :D Normal sınav oluyorsun tek fark başlamadan önce parayı sökülüyorsun :D

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al