wmaraci reklam
lidertakipci

Eklenti Sitemi Aşırı Kastırıyor Ve Sitem Hosting Firması Tarafından Kapanıyor Yardım?

12 Mesajlar 1.418 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ersin3535 ersin3535 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tadilat Dekorasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

COMEN adlı üyeden alıntı

Bende aynı sorunu yaşıyordum. Bir türlü çözememiştim. Hostingi değiştirdim düzeldi. Yaşadığınız sorun hosting kalitesinden kaynaklanabilir.

Escalous adlı üyeden alıntı

Kullandığınız hosting firması hangisi acaba ? Güzel Hostingi tavsiye edebilirim size.

savast adlı üyeden alıntı

Hosting hizmetini ben sağlıyorum Ersin bey'e de whatsapp üzerinden ve telefondan destek veriyorum.
Bu söz konusu olan web sitesi başka bir hosting firmasında barınıyordu. Sonra bize geçti problemlerini çözdük. Sonra Ersin bey 3-4 ay ara verdi site tekrardan aktif oldu yine load sorunu oluştu. Bir şekilde çözümleriz arkadaşlar Ersin bey'de çalışıyor şuan üzerinde.

Sunucuda LiteSpeed+Cache+Cloudlinux bulunmakta. Ayrıca bir çok web sitesi var wordpress çokta hızlı açılan ve hitleri yüksek olan siteler.

Sitede eklenti ya da başka birşey var load yaratıyor sunucuda. Wordpress optimize edilmesi lazım.

Net Sihirbazı
Savaş TAŞKAN

Savaş abi yardımcı olmaktadır bana arkadaşlar(savast) daha oncede vardı bu problem yıne tekrarlamaya basladı inş cozucez kısa sürede hosting kaynaklı değil sorun.

wmaraci
reklam

ersin3535 ersin3535 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tadilat Dekorasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar temayı değiştirerek sorunu cozdum netsihirbazi.com Savaş abi yardımcı oldu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al