wmaraci reklam
lidertakipci

farklı konularda 600 özgün yazım var ama girişler yetersiz

68 Mesajlar 5.993 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

wikiegitim adlı üyeden alıntı

farkli konular olmasi. eger birbiriyle benzer yada ilgili olan konular yazarsan ve yazi iclerine baglantilar verirsen ilgili kelimelerde daha iyi yerlere gelebilirsin.

rekabet orani yuksek yaziilar yazmak yerine rekabet orani dusuk yazilar yaz. boylece daha cabuk ust siralara gecer ve HİZli hit alirsin. bunun icin google adwors KELİME planlayici kullanabilirsin.

kendi elinle, tamen ozgun yazi yazmaya calis, sanin cumledeki kelimeleri degistirip kopyayi ozgunlestirdim deme.

kimse olmasa bile tum sosyalmedya da aktif ol ve takipci kasmaya calis. Facebook, twitter, pinterest, instagram, google+ , digg , linkedin, tumblr youtube, yazaykafe, medium hesaplari ac ve yazilarini paylas buralardan.

sosyal medya da aktif ol. duzenli takipciler edin. surekli baglanti paylasma, gorsel iceriklwre önem ver.

MİSAFİR BLOGCULUK ET. SİTENLE İLGİLİ OLAN DİGER BLOGLARA OZGUN İCERİKLER YAZ VE YAZİ SONUNA SİTENİ EKLE. BOYLECE HEM O SİTELERDEN HİT CEKMİS OLACAK HEMDE BACKLİNK KAZANMİS OLACAKSİN.

yazilarini seslendir ve videoya donustur youtuba at. sonra embed ile yazilarinin icine ekle. bir ziyaretci sitendeki bir yaziya girdiginde ve yazini okurken videon dikkatini. cekerse videoyu izler ve sayfandda durur. boylece hemen cikma suren yukselir. google ziyaretci bu yaziyi faydali buldugu icin bu kadar sure durdu der ve seni daha hizli yukseltir. Kesinlikle DENE.

YOAST SEO EKLENTİSİ KULLAN VE TUM BUTONLAR YESİL OLANA KADAR İCERİGİNİ OPTİMİZE ET.

TEK SEFER KULLANDİGİN UZUN ETİKETLER YERİNE 1-3 KELİMELİK KİSA AMA DİGER YAZİLARDA DA KULLANDİGİN ETİKETLER KULLAN. NOT: HER ETİKETE MUTLAKA İLGİLİ BİR ACİKLAMA EKLE.

sitene @ posta aboneligi ve bildirim özelligi ekle. boylece yeni yazilardan takipcilerini bilgilendirebilirsin.

Şimdilik bu kadar. telefonun dokunmatigi bozuk. ona ragmen yazdim.

Bir de o yoast'a geçmek çok ciddi bir sorun bu güne kadar yazılmış olan yazılarda başlık açıklama oluşturacak mı veya o ayarlama nasıl yapılabilir bilgi sahibi değilim. Farklı bir yerde denedim eski yazıları boş geçti

Muratcamoglu.com
wmaraci
reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
Valla hocam benim 100 makaleli site hiç üzerine düşmedim 100 tane yazı yaptım bıraktım 1k hit alıyor :D Temanızda içerik girişte çok küçük minicik yazılar belki kullanıcıyı teşfik etmiyordur
Muratcam

kişi bu mesajı beğendi.

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)

Muratcam adlı üyeden alıntı

Bir de o yoast'a geçmek çok ciddi bir sorun bu güne kadar yazılmış olan yazılarda başlık açıklama oluşturacak mı veya o ayarlama nasıl yapılabilir bilgi sahibi değilim. Farklı bir yerde denedim eski yazıları boş geçti

aman hocam sakın seo eklentini değiştirme çok çekersin
Muratcam

kişi bu mesajı beğendi.

TheSecret TheSecret WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Bu kadar emeğe gerçekten yazık. Büyük haber siteleri her ne yazsanız başta geliyor. Dünyada spam içeriği en çok üreten siteler türkçe haber siteleri. Saniye başı içerik giriyorlar. Bu yüzden hit almak çok zor. Arkadaşın dediği gibi tek bir konu üzerine yoğunlaşırsanız ekmek yersiniz. Onun haricinde zaman kaybından başka birşey olmaz. Bide daha gösterişli profesyonel bir template geçmeniz lazım.
Muratcam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

jarni jarni WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek elektrik teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 8 / 102
  • Ticaret 1, (%100)
Makalenin yazım konusunda ve sosyal medya destegi konusunda arkadaslara katılıyorum.
Fakat seninde bana benzer bir durumun var.
1.Yazdıgın konuların %80i haber siteleri tarafından en dandik haliyle bile yazılsa direk üst sıradalar sana ekmek kalmıyor.
2.yazdıgın yazıların kalitesi olsa bile benzer konuların üstüne cıkamıyorsun cunku otorite dusuk.

bu kısır dongu içerisinde kaldım bende.
tek kategorı için 120 küsür makalem var hepsi de özgün yoasta göre kaliteli evet bazılarıda 1. sırada ancak en ufak rekabette sıte dırek yerlerde otoriteyi arttırmak lazım.

bunun içnde sosyal medya bizim için tek destek sanırım.
bu seferde soyle bir durum olusuyor.

facebookda paylasıyorum sayfamda ancak goren bilen yok hastagli baslık bile atsam...
instagramda paylasıyorum anca resim begeniyorlar :D linke bakan yok.
twitter da keza facebook gibi cok ilgi cekmedi.

sanırım genel kitleye hitap etmeyen belirli bir kitleye hitap eden konularım oldugundan.

Makale yazma istegim kayboldu.
Sebep ordan burdan kopyalamakdan ziyade kendi bilgim dogrultusunda yazdıgım emek verdigm yazıların üst sıralarda olamayışı.

Hatta bir keresinde benim yazıdımı paylasan kişi otoritesi yüksek diye benden yukarıda cıktı.

Bende artık kurallara uyarak yazılarımı sanki kendime yazıyor gibi beklentisiz yazıyorum.

Buna benzer durumlar eminim sizde de oluyordur.

incelemek isteyenler için site adresi verebilrm.

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
jarni elbette incelemek isteriz. O zaman en mantıklı yok 3 - 5 kişi birleşip hareket etmek gibi geliyor. Herkesin kendi sitesi birde ortak bir site herkesin belirli kategorisi olacak sadece o kategoriye 3 yazı girecek günde 1 site 5 - 6 kategori üzerinden hareket edecek ve burada herkesin kendi katedorisinin adsensei kendine ait olacak ve kategoriler içerisinde de kendi sitesine linkler verip onuda kuvvetlendirecek.

Yoksa hepimiz ayda 300 - 500 gelcek diye tırmalar dururuz

Muratcamoglu.com

jarni jarni WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek elektrik teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 8 / 102
  • Ticaret 1, (%100)
1.5 senede 40 tl oldu hey yavrum hey😂

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
ben daha şanslıyım ozaman 100 TL yi gordum 6 ayda :) + diger hesapta da 60 tl birikmişti arkadaşlara tıklayın deyince bloke geldi :)

Muratcamoglu.com

fazli19 fazli19 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal medyayı kullanın hocam sayfa açın sitenizle alakalı paranız varsa reklam paranız yoksa yorumlardan yürümeye çalışın

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
face insta twit tumblr var medium da açmayı planlıyorum aynı zamanda yazarkafe de var

Muratcamoglu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al